Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Dla ludzi

Pomoc dla dzieci z autyzmem

Pomoc dla dzieci z autyzmem

Witamy w Fundacji AleKlasa w Warszawie, w której znajdziecie Państwo profesjonalną pomoc dla dzieci z autyzmem. Ta wada rozwoju układu nerwowego prowadzi do zaburzeń emocjonalnych i rozwojowych. W określonych sferach dziecko jest bardzo uzdolnione, ale w pozostałych uczy się wolniej, nie reaguje na polecenia, może być nadpobudliwe albo osowiałe. Zajmujemy się terapią zgodną z założeniami integracji sensorycznej, aby nauczyć dzieci odpowiednich reakcji na poszczególne bodźce.

Oprawa liturgii

Dzwonki kościelne

Do zasygnalizowania, że należy uklęknąć w trakcie nabożeństwa lub eucharystii, służą nasze dzwonki kościelne. Mamy kilka modeli, różniących się kształtem. Wszystkie składają się z gongu z mosiądzu oraz drewnianego młotka. Wysokość produktów różni się zależnie od modelu, jednak oscyluje w granicach 30-40 cm.

Ośrodek pomocy społecznej

dom opieki dla niepełnosprawnych

Nasz dom opieki dla niepełnosprawnych proponuje swoim mieszkańcom i mieszkankom różne metody spędzania wolnego czasu. Prowadzimy terapie zajęciowe i zajęcia na świetlicy, zapewnimy TV i dostęp do internetu. Przyjmujemy także wizyty duszpasterskie. Ośrodek mieści się w Kochanowie w województwie łódzkim.

Nowości

 
 

Strony