Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Działalność kulturalna

Fotografie w studiu

Studio zdjęciowe

Planujesz wyjątkową sesję fotograficzną i nie chcesz realizować jej w plenerze? Proponujemy Ci studio zdjęciowe z pełnym wyposażeniem, które wynajmiesz zarówno na kilka godzin, jak i na całą dobę. Oferujemy dwa pomieszczenia do wyboru, a także dodatkowe urządzenia dla wymagających klientów, chcących skorzystać z szerszego wachlarza możliwości.

Artykuły plastyczne

Farby akrylowe

Farby akrylowe pomogą Państwu stworzyć wspaniałe dekoracje techniką decoupage. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe produkty najwyższej jakości w niezwykle przystępnych cenach. Oferujemy Państwu szeroki wybór rozmaitych, bardzo pięknych kolorów. Dodatkowo nabędą u nas Państwo lakiery, czy kleje. Zapraszamy serdecznie.

Butelki termiczne

Termos z nadrukiem

Kubek, zachowujący ciepło lub zimno płynu, jest wykonany ze stali nierdzewnej i posiada zakrętkę, zabezpieczającą przed rozlaniem. Termos z nadrukiem to nie tylko gadżet ułatwiający wycieczki, ale także sposób na zmniejszenie zużycia plastiku, bo butelki te są wielorazowego użytku. Nadają się także na prezent.

zespół na wesele Warszawa

Profesjonalizm, uniwersalne brzmienia, świetna zabawa - to cechy, które gwarantuje nasz zespół na wesele. Warszawa, Poznań, Kraków, Lublin - niezależnie w jakim mieście gramy, ważne jest to, aby zadowolić naszego klienta! Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb, gramy muzykę, która każdego uczestnika porwie do tańca oraz oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Wielu klientów już nam zaufało! Szukając zespołu na wesele w Warszawie czy innym mieście, trzeba kierować się przede wszystkim zadowoleniem gości. Nasz zespół zapewnia świetną zabawę każdemu!

Nowości

 
 

Strony