Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Działalność kulturalna

Batosz Wojciechowski - fotografia weselna

Fotograf Łódź

Naszą pasją jest zatrzymywanie w kadrze chwil, które są najważniejszymi momentami życia naszych Klientów. Pragniemy zapewnić im tym samym najbardziej wyjątkową pamiątkę, która pozwoli cieszyć się możliwością przeżywania zaklętych na zdjęciach emocji nawet po upływie wielu lat. Batosz Wojciechowski to pracujący w Łodzi i okolicach fotograf ślubny, który podejmuje się towarzyszenia Parze Młodej od przygotowań, aż po zakończenie zabawy weselnej. Co więcej, jest w stanie zorganizować także piękną sesję w plenerze.

Wesele w Lublinie

Zespół weselny Lublin

Zastanawiasz się który zespół weselny w Lublinie jest najlepszy? Koniec z tą zadumą! Dzięki naszej grupie, zapewnisz swoim weselnym gościom niesamowitą zabawę, niezapomniane przeżycia oraz ciekawe gry! Nasz zespół gra na terenie całej Polski! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Studio filmowe

Studio fotograficzne w Warszawie

Potrzebne jest Wam profesjonalne studio fotograficzne, dzięki któremu w odpowiednio wyposażonych przestrzeniach będziecie mogli stworzyć sesje zdjęciowe. Nasz wynajem to atrakcyjne ceny, za sprawą których będziecie mogli także zmniejszyć koszty, w związku z tworzeniem kadrów. Nasz obiekt zlokalizowany jest w Warszawie, gdzie zapewniony został Wam łatwy i szybki dojazd z najważniejszych punktów miasta. Nasza oferta to idealne miejsce także na stworzenie spotu reklamowego dla Waszej firmy. Zapraszamy!

Agencja statystów

Studio castingowe Warszawa

Każdy przyszły aktor może rozpocząć długą i pełną sukcesów karierę dzięki naszej agencji. Nasze studio castingowe mieści się w Warszawie i gromadzi artystów gotowych do pracy w filmach oraz spotach reklamowych znanych marek. Wystarczy zapoznać się z informacjami dotyczącymi naszej platformy i rozpoczęcie przygody w branży!

Fotografie w studiu

Studio zdjęciowe

Planujesz wyjątkową sesję fotograficzną i nie chcesz realizować jej w plenerze? Proponujemy Ci studio zdjęciowe z pełnym wyposażeniem, które wynajmiesz zarówno na kilka godzin, jak i na całą dobę. Oferujemy dwa pomieszczenia do wyboru, a także dodatkowe urządzenia dla wymagających klientów, chcących skorzystać z szerszego wachlarza możliwości.

Nowości

 
 

Strony