Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Działalność kulturalna

Oferta dla osób planujących wesele

Dj wesele Warszawa

Z pewnością słyszeliście od znajomych niejedną historię o tym, jak to wynajęty zespół muzyczny zepsuł całą zabawę ślubną, ponieważ nie był zgrany, albo wokalista stracił głos. Nie chcecie martwić się o takie sprawy? Wynajmiecie DJ-a na wesele! Nasza grupa, z siedzibą w Warszawie, podejmuje się zleceń na terenie całej Polski. Puszczamy znane i kochane przeboje, zarówno te najnowsze, jak i te, które podbiły serca słuchaczy wiele lat temu. Dzięki temu każdy będzie się doskonale bawił na parkiecie, zarówno dziadkowie i rodzice, jak i znajomi i kuzynostwo. Poprowadzimy oczepiny, zaprosimy Waszych gości na karaoke i naukę tańca - zadbamy o to, aby impreza trwała do białego rana! Dane kontaktowe oraz szczegółowy opis naszej oferty znajdziecie na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenie której zachęcamy wszystkie osoby zamierzające się pobrać.

Batosz Wojciechowski - fotografia weselna

Fotograf Łódź

Naszą pasją jest zatrzymywanie w kadrze chwil, które są najważniejszymi momentami życia naszych Klientów. Pragniemy zapewnić im tym samym najbardziej wyjątkową pamiątkę, która pozwoli cieszyć się możliwością przeżywania zaklętych na zdjęciach emocji nawet po upływie wielu lat. Batosz Wojciechowski to pracujący w Łodzi i okolicach fotograf ślubny, który podejmuje się towarzyszenia Parze Młodej od przygotowań, aż po zakończenie zabawy weselnej. Co więcej, jest w stanie zorganizować także piękną sesję w plenerze.

Wesele w Lublinie

Zespół weselny Lublin

Zastanawiasz się który zespół weselny w Lublinie jest najlepszy? Koniec z tą zadumą! Dzięki naszej grupie, zapewnisz swoim weselnym gościom niesamowitą zabawę, niezapomniane przeżycia oraz ciekawe gry! Nasz zespół gra na terenie całej Polski! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

sklep z głośnikami

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt audio pochodzący od cenionych i sprawdzonych producentów. Wśród pozycji cieszących się największą popularnością, znajdują się kolumny estradowe. Kolumny bardzo skuteczne w podnoszeniu jakości dźwięku i znajdują szerokie zastosowanie. Ich montaż nie sprawi Państwu większych problemów, tak samo jak utrzymanie ich w dobrym stanie oraz czystości.

Profesjonalny fotograf - Szymon Olma

Fotograf ślubny Kraków

Swoje usługi poleca serdecznie profesjonalny fotograf ślubny. Kraków to miasto zakochanych, w którym odbywa się wiele ślubów. Warto, żeby wspomnienia z wspaniałych chwil tej ceremonii i przyjęcia weselnego zachowały się na pięknych fotografiach. Zachęcamy do skorzystania z usług świetnego fotografa!

Studio filmowe

Studio fotograficzne w Warszawie

Potrzebne jest Wam profesjonalne studio fotograficzne, dzięki któremu w odpowiednio wyposażonych przestrzeniach będziecie mogli stworzyć sesje zdjęciowe. Nasz wynajem to atrakcyjne ceny, za sprawą których będziecie mogli także zmniejszyć koszty, w związku z tworzeniem kadrów. Nasz obiekt zlokalizowany jest w Warszawie, gdzie zapewniony został Wam łatwy i szybki dojazd z najważniejszych punktów miasta. Nasza oferta to idealne miejsce także na stworzenie spotu reklamowego dla Waszej firmy. Zapraszamy!

Nowości

 
 

Strony