Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Działalność kulturalna

Wesele w Lublinie

Zespół weselny Lublin

Zastanawiasz się który zespół weselny w Lublinie jest najlepszy? Koniec z tą zadumą! Dzięki naszej grupie, zapewnisz swoim weselnym gościom niesamowitą zabawę, niezapomniane przeżycia oraz ciekawe gry! Nasz zespół gra na terenie całej Polski! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Studio filmowe

Studio fotograficzne w Warszawie

Potrzebne jest Wam profesjonalne studio fotograficzne, dzięki któremu w odpowiednio wyposażonych przestrzeniach będziecie mogli stworzyć sesje zdjęciowe. Nasz wynajem to atrakcyjne ceny, za sprawą których będziecie mogli także zmniejszyć koszty, w związku z tworzeniem kadrów. Nasz obiekt zlokalizowany jest w Warszawie, gdzie zapewniony został Wam łatwy i szybki dojazd z najważniejszych punktów miasta. Nasza oferta to idealne miejsce także na stworzenie spotu reklamowego dla Waszej firmy. Zapraszamy!

Agencja statystów

Studio castingowe Warszawa

Każdy przyszły aktor może rozpocząć długą i pełną sukcesów karierę dzięki naszej agencji. Nasze studio castingowe mieści się w Warszawie i gromadzi artystów gotowych do pracy w filmach oraz spotach reklamowych znanych marek. Wystarczy zapoznać się z informacjami dotyczącymi naszej platformy i rozpoczęcie przygody w branży!

Fotografie w studiu

Studio zdjęciowe

Planujesz wyjątkową sesję fotograficzną i nie chcesz realizować jej w plenerze? Proponujemy Ci studio zdjęciowe z pełnym wyposażeniem, które wynajmiesz zarówno na kilka godzin, jak i na całą dobę. Oferujemy dwa pomieszczenia do wyboru, a także dodatkowe urządzenia dla wymagających klientów, chcących skorzystać z szerszego wachlarza możliwości.

Nowości

 
 

Strony