Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Działalność kulturalna

Fotografie w studiu

Studio zdjęciowe

Planujesz wyjątkową sesję fotograficzną i nie chcesz realizować jej w plenerze? Proponujemy Ci studio zdjęciowe z pełnym wyposażeniem, które wynajmiesz zarówno na kilka godzin, jak i na całą dobę. Oferujemy dwa pomieszczenia do wyboru, a także dodatkowe urządzenia dla wymagających klientów, chcących skorzystać z szerszego wachlarza możliwości.

Osprzęt dla muzyków

statyw pod keyboard

Zapewnij sobie komfort podczas pracy i kup statyw pod keybord z naszego sklepu. Mamy modele o konstrukcji wykonanej ze stali. Produkty te są rozkładane, można je złożyć i transportować. Są dostępne w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej. Niektóre modele mają kolorowe elementy. Oferujemy także wersje z pulpitem na nuty lub laptopa.

Malarstwo abstrakcyjne

Malarstwo abstrakcyjne

Jeśli interesuje Cię malarstwo, abstrakcyjne stylizacje oraz nowoczesne wzornictwo - zgłoś się do nas! Na oficjalnej stronie internetowej Atart znajdziesz wspaniałe obrazy, które z pewnością trafią w Twój gust. Fantastyczne kwiaty, oryginalne postacie, wyjątkowe figury - przenieś się do krainy najlepszych dzieł razem z nami!

Nowości

 
 

Strony