Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Elektronika użytkowa, Programy

Przenośniki Techtrans

Przenośniki

Firma Techtrans serdecznie zaprasza do skorzystania z przygotowanej oferty. To jedyny w swoim rodzaju producent urządzeń transportu technologicznego. Nie czekaj i skorzystaj już teraz. Przenośniki ślimakowe, taśmowe oraz śrubowe to tylko część dostępnych produktów. Więcej na temat przenośników, znaleźć można na stronie podanej w linku!

Tworzenie nietypowych kształtów

Obróbka elektroerozyjna

Jeżeli potrzebują Państwo detali o wyjątkowych kształtach, których stworzenie wymaga niezwykłej precyzji działania, to zachęcamy do skorzystania z oferty firmy NEKERS Michał Paszek. Obróbka elektroerozyjna to jedna z metod wykorzystywana w naszym zakładzie przemysłowym. Stosujemy do tego najnowsze maszyny ze sterownikiem CNC, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najdrobniejsze detale zgodnie z zamysłem i życzeniem klienta. Ta metoda ma tez zastosowanie w przypadku elementów z materiałów trudnoskrawalnych.

Certyfikat energetyczny budynku

Naszą usługą jest przede wszystkim przeprowadzenia audytu oraz przygotowanie charakterystyki energetycznej, która przedstawia wydajność ogrzewania w budynku, jakość instalacji oraz są podstawą do zmniejszenia kosztów ponoszonych na ciepło. Taka optymalizacja jest coraz popularniejsza i dotyczy wszystkich nieruchomości. Certyfikat energetyczny budynku pozwala nie tylko na wykazanie bezpieczeństwa ale również na podniesienie ceny nieruchomości. Zapraszamy do współpracy.

Tworzymy elementy urządzeń oczyszczających spaliny

Instalacje odsiarczania spalin

Wydzielany przez pojazdy, elektrociepłownie i fabryki dwutlenek węgla niekorzystnie wpływa na jakość powietrza, gleb, wody i całego środowiska. W RPT Polska produkujemy instalacje odsiarczania spalin, które pomagają w skutecznym i szybkim radzeniu sobie z usuwaniem zanieczyszczeń. Na stworzoną przez nas konstrukcję składają się elementy takie jak eliminator mgły z systemem płukania czy wstępny separator rurowy. Do wyposażenia należą też system zraszania, ringi ścienne czy specjalistyczne kosze sitowe.

Osprzęt elektroinstalacyjny

Osprzęt elektroinstalacyjny to nie tylko specjalistyczne materiały: rozdzielnice, konstrukcje nośne potrzebne podczas zakładania instalacji elektrycznej. Osprzęt elektroinstalacyjny to również gniazdka elektryczne, wyłączniki do światła i inne akcesoria potrzebne do drobnych napraw. Proste prace, takie jak wymiana wyłącznika każdy z nas może wykonać we własnym zakresie.

Rejestratory dostępu

Kontrola dostępu

W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne nowoczesne urządzenia, pozwalające na usprawnienie i zautomatyzowanie działania w Waszych firmach, przedsiębiorstwach. Znajdziecie u nas między innymi system kontroli dostępu, gdzie automatycznie zapisywane są godziny przyjścia i wyjścia pracowników z biura. Znajdziecie u nas rozwiązania, dzięki którym możliwe jest generowanie comiesięcznych raportów. Przygotowane przez nas rejestratory działają za sprawą wykorzystania kart magnetycznych, przypisanych do osób.

Instalacje systemów wentylacyjnych

Projektowanie wentylacji mechanicznej

Świetne samopoczucie oraz dobry stan pomieszczeń często zależą od tego, jak przebiega cyrkulacja powietrza w danym wnętrzu. Jeżeli jest optymalna, to zapewnia najlepsze warunki funkcjonowania, nie pozwalając na dojście do zawilgocenia, które negatywnie wpływa na ludzkie zdrowie. Żeby zapobiec tym niesprzyjającym konsekwencjom warto skorzystać z usług doświadczonej firmy, takiej jak Comfortis, której specjalnością jest projektowanie wentylacji mechanicznej, która jednocześnie zapewni także efektywny odzysk ciepła.

Zakład Elektromechaniki Ogólnej - urządzenie do kontrolowania pracy pomp

Ebara serwis

Zdalna kontrola nad urządzeniami pompującymi jest możliwe tylko przy zastosowaniu specjalistycznych mechanizmów. Właśnie do takich zaliczają się szafy sterownicze proponowane Państwu przez Zakład Elektromechaniki Ogólnej. Doskonale sprawdzają się one jako system obsługiwania i monitorowania pracy pomp, nawet w największych przepompowniach. Zamówione u nas elementy z tej kategorii dostarczamy do Państwa wraz ze wszystkimi komponentami potrzebnymi do uruchomienia. Zainstalowane oprogramowanie jest przystosowane do Państwa indywidualnych uwarunkowań.

Tanie laptopy

Laptopy sklep internetowy

Jeżeli szukasz dobrego laptopa w przystępnej cenie, skorzystanie z naszej oferty będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Przedsiębiorstwo AG poleca tanie notebooki poleasingowe w doskonałym stanie technicznym, bez żadnych wad i uszkodzeń. Zapewniamy szeroki wybór modeli znanych i cenionych producentów, takich jak Lenovo, Toshiba, Hewlett Packard czy Dell. Oferujemy również fachowy serwis sprzętu elektronicznego oraz szereg innych usług, z którymi możesz zapoznać się za pośrednictwem naszej strony.

Wielofunkcyjne plotery

Ploter termiczny

Jeżeli szukają Państwo zaawansowanych urządzeń CNC do obróbki materiałów, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Mill. W naszym asortymencie znajdują się plotery termiczne, które są połączeniem wielu funkcji różnych urządzeń. Dzięki temu pozwalają na oszczędność miejsca oraz pieniędzy. Są także rozwiązaniem niezawodnym.

Praktyczne rozwiązania w procesie pakowania

Folie stretch

Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju folii - od modeli tradycyjnych, poprzez stretch, aż po termokurczliwe. W naszym asortymencie dostępne są również taśmy drukowane, pakowe oraz urządzenia przeznaczone do pakowania. Wprowadzamy rozwiazania zdecydowanie ułatwiające i przyspieszające ten proces, mając na względzie łatwość obsługi. Bierzemy pod uwagę także trwałość i wysoką jakość naszych rozwiązań. Zależy nam na efektywności podjętych działań. Chętnie także podpowiadamy, które z naszych produktów będą w spełniały Wasze oczekiwania.

Zawory kulowe

Nasza firma to specjalista w branży armatury przemysłowej. Oferujemy między innymi niezawodne zawory kulowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów wytrzymujących nawet najcięższe warunki. Proponujemy modele kołnierzowe, gwintowane, międzykołnierzowe oraz do spawania. Zapraszamy do zapoznania się z ich parametrami.

Nowoczesne liczniki firmy Pepperl+Fuchs

Enkodery inkrementalne

Jeśli zajmujesz się konstruowaniem mechanizmów, w których niezbędne okazują się czujniki ruchu, zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. W asortymencie Pepperl+Fuchs znajdziesz enkodery inkrementalne służące do instalacji w urządzeniach obrotowych. Są one zdolne do przesyłania określonej liczby impulsów elektrycznych. To ognioodporne i iskrobezpieczne akcesoria sprawdzające się w urządzeniach termoregulacyjnych. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z parametrami na naszej stronie internetowej.

Strona Twojej firmy w sieci

strony internetowe

Z pomocą naszej firmy nie tylko stworzysz projekt graficzny, zmontujesz namioty czy stworzysz gadżety reklamowe, ale także zaistniejesz w sieci. Tworzymy strony internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zajmiemy się reklamą Twojej firmy w sieci oraz połączymy ją z portalami społecznościowymi.

Obróbki blacharskie

Polecamy Państwu wykonywane w naszych centrum liczne obróbki blacharskie, dzięki którym możliwe jest wykonywanie nie tylko odpowiednich cięć na danych materiałach, ale także gięci ich, by przybierały wybrane przez Państwa kształty. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zakres świadczonych przez nas usług, gdzie wykorzystując nasz nowoczesny park maszynowy jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu szybką i niezwykle precyzyjną realizację danego zlecenia, jakie mamy dla Państwa wykonać.

Nowości

 
 

Strony