Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Elektronika użytkowa, Programy

Tworzenie nietypowych kształtów

Obróbka elektroerozyjna

Jeżeli potrzebują Państwo detali o wyjątkowych kształtach, których stworzenie wymaga niezwykłej precyzji działania, to zachęcamy do skorzystania z oferty firmy NEKERS Michał Paszek. Obróbka elektroerozyjna to jedna z metod wykorzystywana w naszym zakładzie przemysłowym. Stosujemy do tego najnowsze maszyny ze sterownikiem CNC, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najdrobniejsze detale zgodnie z zamysłem i życzeniem klienta. Ta metoda ma tez zastosowanie w przypadku elementów z materiałów trudnoskrawalnych.

Certyfikat energetyczny budynku

Naszą usługą jest przede wszystkim przeprowadzenia audytu oraz przygotowanie charakterystyki energetycznej, która przedstawia wydajność ogrzewania w budynku, jakość instalacji oraz są podstawą do zmniejszenia kosztów ponoszonych na ciepło. Taka optymalizacja jest coraz popularniejsza i dotyczy wszystkich nieruchomości. Certyfikat energetyczny budynku pozwala nie tylko na wykazanie bezpieczeństwa ale również na podniesienie ceny nieruchomości. Zapraszamy do współpracy.

Korytko kablowe

Firma Baks oferuje osprzęt elektroinstalacyjny. Polecamy Państwu korytka kablowe znajdujące zastosowanie w montażu instalacji przemysłowych. Tam, gdzie trzeba zamontować dużą liczbę kabli, można posłużyć się tym przyrządem. Blacha perforowana zapewnia odpowiednie chłodzenie przewodów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu.

Rejestratory dostępu

Kontrola dostępu

W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne nowoczesne urządzenia, pozwalające na usprawnienie i zautomatyzowanie działania w Waszych firmach, przedsiębiorstwach. Znajdziecie u nas między innymi system kontroli dostępu, gdzie automatycznie zapisywane są godziny przyjścia i wyjścia pracowników z biura. Znajdziecie u nas rozwiązania, dzięki którym możliwe jest generowanie comiesięcznych raportów. Przygotowane przez nas rejestratory działają za sprawą wykorzystania kart magnetycznych, przypisanych do osób.

Instalacje systemów wentylacyjnych

Projektowanie wentylacji mechanicznej

Świetne samopoczucie oraz dobry stan pomieszczeń często zależą od tego, jak przebiega cyrkulacja powietrza w danym wnętrzu. Jeżeli jest optymalna, to zapewnia najlepsze warunki funkcjonowania, nie pozwalając na dojście do zawilgocenia, które negatywnie wpływa na ludzkie zdrowie. Żeby zapobiec tym niesprzyjającym konsekwencjom warto skorzystać z usług doświadczonej firmy, takiej jak Comfortis, której specjalnością jest projektowanie wentylacji mechanicznej, która jednocześnie zapewni także efektywny odzysk ciepła.

Zakład Elektromechaniki Ogólnej - urządzenie do kontrolowania pracy pomp

Ebara serwis

Zdalna kontrola nad urządzeniami pompującymi jest możliwe tylko przy zastosowaniu specjalistycznych mechanizmów. Właśnie do takich zaliczają się szafy sterownicze proponowane Państwu przez Zakład Elektromechaniki Ogólnej. Doskonale sprawdzają się one jako system obsługiwania i monitorowania pracy pomp, nawet w największych przepompowniach. Zamówione u nas elementy z tej kategorii dostarczamy do Państwa wraz ze wszystkimi komponentami potrzebnymi do uruchomienia. Zainstalowane oprogramowanie jest przystosowane do Państwa indywidualnych uwarunkowań.

Tanie laptopy

Laptopy sklep internetowy

Jeżeli szukasz dobrego laptopa w przystępnej cenie, skorzystanie z naszej oferty będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Przedsiębiorstwo AG poleca tanie notebooki poleasingowe w doskonałym stanie technicznym, bez żadnych wad i uszkodzeń. Zapewniamy szeroki wybór modeli znanych i cenionych producentów, takich jak Lenovo, Toshiba, Hewlett Packard czy Dell. Oferujemy również fachowy serwis sprzętu elektronicznego oraz szereg innych usług, z którymi możesz zapoznać się za pośrednictwem naszej strony.

Wielofunkcyjne plotery

Ploter termiczny

Jeżeli szukają Państwo zaawansowanych urządzeń CNC do obróbki materiałów, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Mill. W naszym asortymencie znajdują się plotery termiczne, które są połączeniem wielu funkcji różnych urządzeń. Dzięki temu pozwalają na oszczędność miejsca oraz pieniędzy. Są także rozwiązaniem niezawodnym.

Praktyczne rozwiązania w procesie pakowania

Folie stretch

Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju folii - od modeli tradycyjnych, poprzez stretch, aż po termokurczliwe. W naszym asortymencie dostępne są również taśmy drukowane, pakowe oraz urządzenia przeznaczone do pakowania. Wprowadzamy rozwiazania zdecydowanie ułatwiające i przyspieszające ten proces, mając na względzie łatwość obsługi. Bierzemy pod uwagę także trwałość i wysoką jakość naszych rozwiązań. Zależy nam na efektywności podjętych działań. Chętnie także podpowiadamy, które z naszych produktów będą w spełniały Wasze oczekiwania.

Zawory kulowe

Nasza firma to specjalista w branży armatury przemysłowej. Oferujemy między innymi niezawodne zawory kulowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów wytrzymujących nawet najcięższe warunki. Proponujemy modele kołnierzowe, gwintowane, międzykołnierzowe oraz do spawania. Zapraszamy do zapoznania się z ich parametrami.

Nowoczesne liczniki firmy Pepperl+Fuchs

Enkodery inkrementalne

Jeśli zajmujesz się konstruowaniem mechanizmów, w których niezbędne okazują się czujniki ruchu, zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. W asortymencie Pepperl+Fuchs znajdziesz enkodery inkrementalne służące do instalacji w urządzeniach obrotowych. Są one zdolne do przesyłania określonej liczby impulsów elektrycznych. To ognioodporne i iskrobezpieczne akcesoria sprawdzające się w urządzeniach termoregulacyjnych. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z parametrami na naszej stronie internetowej.

Ogniwa i panele fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

W naszym asortymencie znajdą Państwo najlepszej jakości rozwiązania, takie jak ogniwa fotowoltaiczne. Hymon Energy to doskonały sposób na oszczędzenie pieniędzy, za pomocą naturalnego pozyskiwania energii elektrycznej. Ogniwa fotowoltaiczne w Hymon Energy, gwarantują zadowolenie każdego klienta. Skuteczna inwestycja w przyszłość, znalazła zastosowanie zarówno w dużych budynkach, jak i mniejszych domach. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą ogniw fotowoltaicznych w Hymon Energy!

Sprzedaż kontenerów transportowych

Produkcja kontenerów

Nasza firma zajmuje się zaopatrywaniem firm transportowych, budowlanych i innych w dostosowane do przewozu poszczególnych materiałów kontenery. Produkcja tych elementów obejmuje wykorzystywanie nowoczesnych technologii, dzięki czemu oferujemy wiele modeli tego typu artykułów. Przystosowane są one do wielu systemów transportowych, między innymi hakowych, linowych, łańcuchowych czy bramowych. Dodatkowo umożliwiamy zaprojektowanie zasobnika zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta, dotyczącymi kształtu, wielkości czy systemu mocowania.

Usługi poligraficzne - Multikop

Wizytówki Bydgoszcz

Nasza firma od lat wykonuje wysokiej jakości druki cyfrowe oraz wizytówki. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów końcowych oraz przystępne ceny. Oprócz wizytówek zajmujemy się również sprzedażą sprzętu biurowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Od lat cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów. Pełną listę usług i produktów oferowanych przez firmę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Wykonamy dla Ciebie trójwymiarowe modele

Drukarnia 3D Warszawa

Jeszcze niedawno wykonywanie trójwymiarowych modeli wymagało od artysty wiele pracy i straconego czasu. Jednak dzięki rozwojowi technologii dzisiaj dowolne przedmioty można wykonać w przeciągu chwili. Drukarnia 3D w Warszawie proponuje wykonanie różnego rodzaju przedmiotów czy prototypów z różnego rodzaju materiałów syntetycznych (w tym również imitujących drewno czy metal).

Kabiny lakiernicze

Atrakcyjna oferta handlowa zrzeszająca produkty zaawansowane technologicznie: destylarki, komory, ściany i kabiny lakiernicze to specjalność naszej firmy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do odwiedzenia strony www przedsiębiorstwa i zapoznania się z przedstawionym asortymentem.

Usprawnianie obiegu informacji

Automatyzacja procesów biznesowych

Zajmujemy się doskonaleniem obiegu dokumentów i informacji w przedsiębiorstwach za pomocą nowoczesnych aplikacji stworzonych na podstawie japońskich wzorców. Automatyzacja procesów biznesowych przez nas prowadzona przynosi szybkie i skuteczne efekty. Proponujemy zarówno usługi optymalizacyjne, jak i audyty oraz pakiet kursów oraz szkoleń.

Elektroniczne urządzenia pomiarowe

Lasery budowlane krzyżowe

Specjalizujemy się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań pomiarowych dla geodezji. Oferujemy lasery budowlane krzyżowe, które dzięki wiązkom w kolorze zielonym oraz czerwonym są wielokrotne lepiej widzialne niż standardowe urządzenia. Skutecznie zastąpią one niwelatory oraz poziomice, gwarantując większy komfort obsługi i szybkość działania.

Partex Marking Systems

Tabliczki znamionowe

Zajmujemy się dystrybucją rewelacyjnych, estetycznych i solidnych, znaczników do kabli, przewodów, rur oraz innych komponentów. Można u nas nabyć również estetyczne i wytrzymałe tabliczki znamionowe, koszulki termokurczliwe, a także tabliczki grawerowane. Przystępne ceny oraz doskonała jakość naszego asortymentu z pewnością przekonają do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagających klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, albo odwiedź naszą oficjalną stronę internetową.

Nowości

 
 

Strony