Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gospodarka, finanse

Aukcje sprzętów zajętych przez komornika

Licytacje komornicze Lublin

Nasze biuro zajmuje się szeregiem czynności, które mają na celu odzyskanie środków od danego dłużnika. Wśród naszych usług znajdują się między innymi licytacje komornicze na terenie Lublina, przedmiotem sprzedaży są zarówno odzyskane nieruchomości, jak i wszelkiego rodzaju ruchomości, między innymi elektronika czy meble.

Usługi księgowe

Usługi księgowe

Prowadzimy biuro rachunkowe na terenie Gdańska. Świadczymy wysokiej jakości usługi księgowe w szeroki zakresie, realizując zadania, ustalone na początku podjętej współpracy. Istnieje także możliwość zmiany w zakresie obowiązków - rozszerzając bądź zawężając obszar podejmowanych prac. Pomagamy w obsłudze kadrowo-płacowej, pełnej księgowości, oferujemy doradztwo podatkowe oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych. Nasza oferta pozwoli oszczędzić czas oraz pieniądze związane z administracją i kwestiami finansowymi.

badanie parametrów

Wilgotnościomierze zboża

Rolnictwo to ciężkie i odpowiedzialne zadanie, ale na nim nie kończy się praca z ziarnem. Na nasze stronie internetowej znajdziecie wilgotnościomierze do zboża oraz wszelkie narzędzia przeznaczone do magazynowania ziarna. Są to wagi przepływowe, regulatory przepływu, kontrolery załadunku i wiele innych akcesoriów.

Współpraca z ubezpieczalnią

Multiagencja ubezpieczeniowa franczyza

Odpowiednia polisa zapewnia bezpieczeństwo i spokój o przyszłość. Możemy Państwu zaproponować oferty chroniące zdrowie, nieruchomości, samochód. Ponadto nasza multiagencja ubezpieczeniowa oferuje współpracę, franczyza pozwala na otwarcie swojego oddziału z naszym pełnym wsparciem merytorycznym oraz marketingowym.

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy

Skutecznie pomożemy Państwu dobrać do Waszych potrzeb i możliwości najlepsze kredyty gotówkowe. Na co dzień funkcjonujemy na rynku produktów finansowych i znamy na wskroś wszystkie jego niuanse. Dzięki nam uzyskacie Państwo kredyt, przy pomocy którego sfinansujecie swoje marzenia, czy zrealizujecie swoje plany. Zapraszamy.

Translatium

Tłumaczenia przysięgłe angielski

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe z angielskiego online. Zależy Ci na tym, aby nawiązać współpracę na najwyższym poziomie, nasza propozycja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty na stronie - na pewno będziesz zadowolony. Szczegółowe informacje na temat możliwości współpracy znajdziesz na naszej stronie.

Zakładanie działalności

Założenie fundacji

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wsparcia przy zakładaniu organizacji non-profit! Nasza firma oferuje pełne doradztwo na etapie "założenie fundacji" - od napisania odpowiednich dokumentów, poprzez rejestrację w KRS do wsparcia na etapie działania. Pomagamy realizować marzenia o własnej fundacji, stawiając na transparentność i rzetelność. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że Twoja fundacja będzie działać zgodnie z prawem i na rzecz wyznaczonych celów. Dołącz do grona zadowolonych klientów, dajemy Ci gwarancję profesjonalizmu i satysfakcji! Skontaktuj się z nami już teraz i rozpocznij swoją misję pomocy innym!

Prawnik dla firm

Obsługa prawna firm

W nadzwyczaj konkurencyjnym wyborze przygotowanym przez naszą przedsiębiorstwo Kancelaria Adwokacka, zawarte są bezkonkurencyjne urządzenia w tym przykładowo obsługa prawna firm i reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi, które niewątpliwie dadzą rady wszystkim możliwościom w podobny sposób, co do jakości, jak również ceny. Mile namawiamy do odwiedzenia lokalu firmy w Gdańsku. Gwarantujemy, że podjęte działania będą w 100 procentach efektywne.

Nowości

 
 

Strony