Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gospodarka, finanse

Usługi księgowe i rachunkowość - MirJan

Biura rachunkowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w księgowości i zarządzaniu finansami możemy zaoferować Państwu profesjonalną obsługę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Nasze nowoczesne biuro rachunkowe mieści się w Białymstoku, gdzie świadczmy usługi, takie jak rozliczanie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, pomoc przy przekształcaniu i tworzeniu firm czy wycena podmiotów gospodarczych. W MirJan spotkają Państwo rzetelnych ekspertów z różnych dziedzin, których kompetencje potwierdza licencja Ministra Finansów.

www.dmstax.com

Księgowość Wrocław

Profesjonalne i rzetelnie realizowane usługi rachunkowe - Wrocław. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że Twoimi sprawami zajmą się doświadczeni fachowcy, gotowi zrealizować Twoje indywidualne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto skorzysta z naszej propozycji, nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. Zaufaj najlepszym specjalistom w swojej dziedzinie - wybierz nasze biuro, a zapewnimy Ci najlepsze usługi rachunkowe we Wrocławiu. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie.

Aukcje sprzętów zajętych przez komornika

Licytacje komornicze Lublin

Nasze biuro zajmuje się szeregiem czynności, które mają na celu odzyskanie środków od danego dłużnika. Wśród naszych usług znajdują się między innymi licytacje komornicze na terenie Lublina, przedmiotem sprzedaży są zarówno odzyskane nieruchomości, jak i wszelkiego rodzaju ruchomości, między innymi elektronika czy meble.

Usługi księgowe

Usługi księgowe

Prowadzimy biuro rachunkowe na terenie Gdańska. Świadczymy wysokiej jakości usługi księgowe w szeroki zakresie, realizując zadania, ustalone na początku podjętej współpracy. Istnieje także możliwość zmiany w zakresie obowiązków - rozszerzając bądź zawężając obszar podejmowanych prac. Pomagamy w obsłudze kadrowo-płacowej, pełnej księgowości, oferujemy doradztwo podatkowe oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych. Nasza oferta pozwoli oszczędzić czas oraz pieniądze związane z administracją i kwestiami finansowymi.

Zatrudnianie osób zza wschodniej granicy

wynajem pracowników z Ukrainy

Szukasz nowej osoby, którą mógłbyś zatrudnić? Pomożemy Ci z tym - wynajem pracowników z Ukrainy to proces, którym zajmujemy się od lat. Gwarantujemy znalezienie przyszłego podwładnego zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz wartościami Twojej firmy, a co więcej - w krótkim czasie oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Szafy przesuwne Kraków

Szafy przesuwne Kraków

Szukasz wykonawcy szaf przesuwnych na terenie Krakowa? Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na stworzenie dla funkcjonalnych i pakownych przestrzeni do przechowywania ubrań, czy innego typu przedmiotów. Do ich wykonania wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały, gwarantujące ich trwałość i wytrzymałość.

badanie parametrów

Wilgotnościomierze zboża

Rolnictwo to ciężkie i odpowiedzialne zadanie, ale na nim nie kończy się praca z ziarnem. Na nasze stronie internetowej znajdziecie wilgotnościomierze do zboża oraz wszelkie narzędzia przeznaczone do magazynowania ziarna. Są to wagi przepływowe, regulatory przepływu, kontrolery załadunku i wiele innych akcesoriów.

Współpraca z ubezpieczalnią

Multiagencja ubezpieczeniowa franczyza

Odpowiednia polisa zapewnia bezpieczeństwo i spokój o przyszłość. Możemy Państwu zaproponować oferty chroniące zdrowie, nieruchomości, samochód. Ponadto nasza multiagencja ubezpieczeniowa oferuje współpracę, franczyza pozwala na otwarcie swojego oddziału z naszym pełnym wsparciem merytorycznym oraz marketingowym.

Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe

Skutecznie pomożemy Państwu dobrać do Waszych potrzeb i możliwości najlepsze kredyty gotówkowe. Na co dzień funkcjonujemy na rynku produktów finansowych i znamy na wskroś wszystkie jego niuanse. Dzięki nam uzyskacie Państwo kredyt, przy pomocy którego sfinansujecie swoje marzenia, czy zrealizujecie swoje plany. Zapraszamy.

Profesjona liczarki

urządzenie do liczenia bilonu

Praca z pieniędzmi wymaga dokładności, zwłaszcza gdy musimy posortować i zsumować kilka nominałów. Nieocenioną pomocą będzie wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD i duże pojemniki na monety urządzenie do liczenia bilonu. Niektóre egzemplarze posiadają dodatkowo możliwość podpięcia drukarki raportów.

Wyroby poligraficzne

Druki akcydensowe

Mają powszechne zastosowanie w księgowości, szkołach, kadrach, a nawet w branży budowlanej. Coraz częściej przedsiębiorstwa tworzą elektroniczną dokumentację przenosząc ją na serwery internetowe. Pomimo tego druki akcydensowe cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością, gdyż stanowią gotowy do uzupełniania przez nauczycieli lub księgowych szablon. Na ogół mają one formę jednego arkusza, lecz występują również w formie gotowych bloczków i zeszytów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Kancelaria prawnicza

adwokat prawo spadkowe warszawa

Nasze kancelaria w Warszawie świadczy pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Swój gabinet ma u nas adwokat, którego dziedziną jest prawo spadkowe. Pomaga on w sposób merytoryczny i przejrzysty wyjaśnić skomplikowane zagadnienia, prowadzi doradztwo oraz reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi.

Translatium

Tłumaczenia przysięgłe angielski

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe z angielskiego online. Zależy Ci na tym, aby nawiązać współpracę na najwyższym poziomie, nasza propozycja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty na stronie - na pewno będziesz zadowolony. Szczegółowe informacje na temat możliwości współpracy znajdziesz na naszej stronie.

Nowości

 
 

Strony