Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gospodarka, finanse

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne oferowane przez naszą firmę to kompleksowe ubezpieczenie Twojego samochodu. Nasze ubezpieczenia komunikacyjne oferują niekonwencjonalne rozwiązanie, takie jak np. ubezpieczenie szyb. Oprócz tego proponujemy tradycyjne rozwiązania ubezpieczeniowe: OC, Autocasco, NNW, czy Assistance.

Sprzątanie osiedli Warszawa

Firma sprzątająca Warszawa

Nasze usługi są cenione przez klientów prywatnych, firmowych, a także zarządców - zajmujemy się między innymi tanim sprzątaniem osiedli, proponując najwyższej jakości prace uznanych w branży specjalistów. Czynimy wszelkie starania, aby pozostawić po sobie maksymalny porządek i kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia. Do zakresu naszych działań należą między innymi zamiatanie chodników, usuwanie nieczystości, mycie okien oraz wiele innych działań, których dokonujemy dzięki skutecznym preparatom i nowoczesnym sprzętom.

Usługi księgowe i rachunkowość - MirJan

Biura rachunkowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w księgowości i zarządzaniu finansami możemy zaoferować Państwu profesjonalną obsługę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Nasze nowoczesne biuro rachunkowe mieści się w Białymstoku, gdzie świadczmy usługi, takie jak rozliczanie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, pomoc przy przekształcaniu i tworzeniu firm czy wycena podmiotów gospodarczych. W MirJan spotkają Państwo rzetelnych ekspertów z różnych dziedzin, których kompetencje potwierdza licencja Ministra Finansów.

Adwokaci i prawnicy

Adwokaci Warszawa

Jeśli poszukujecie Państwo adwokata na terenie Warszawy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Kancelarii radców prawnych. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów w procesach dotyczących prawa cywilnego, prawa pracy, gospodarczego oraz karnego. Świadczymy również usługi związane z doradztwem podatkowym oraz prawnym, negocjujemy warunki kontraktów, tworzymy projekty umów, pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej itd. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

www.dmstax.com

Księgowość Wrocław

Profesjonalne i rzetelnie realizowane usługi rachunkowe - Wrocław. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że Twoimi sprawami zajmą się doświadczeni fachowcy, gotowi zrealizować Twoje indywidualne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto skorzysta z naszej propozycji, nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. Zaufaj najlepszym specjalistom w swojej dziedzinie - wybierz nasze biuro, a zapewnimy Ci najlepsze usługi rachunkowe we Wrocławiu. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie.

Biuro księgowe

Kadry i płace Kraków

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki zaprasza firmy z różnego rodzaju branż do współpracy. Naszą specjalnością jest doradztwo prawne, gospodarcze, podatkowe, a także księgowość. Dzięki nam będą Państwo mogli zorganizować w profesjonalny sposób swoje kadry i płace. Kraków jest miastem, w którym liczy się sprawność i skuteczność działania. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysokiej klasy usługi. Odpowiednio zarządzane kadry oraz uporządkowane płace to podstawa działalności każdej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Aukcje sprzętów zajętych przez komornika

Licytacje komornicze Lublin

Nasze biuro zajmuje się szeregiem czynności, które mają na celu odzyskanie środków od danego dłużnika. Wśród naszych usług znajdują się między innymi licytacje komornicze na terenie Lublina, przedmiotem sprzedaży są zarówno odzyskane nieruchomości, jak i wszelkiego rodzaju ruchomości, między innymi elektronika czy meble.

Zlecanie pracy cudzoziemcom - kwestie prawne

Legalizacja zatrudnienia obcokrajowców Katowice

Polski rynek od kilku lat doświadcza napływu pracowników z krajów Europy wschodniej. Korzystają na tym obie strony - właściciele firm oraz sami cudzoziemcy. Legalizacja zatrudnienia obcokrajowców to proces, który wymaga szczególnego zaangażowania pracodawcy. Należy dopełnić wszelkich formalności, w celu uniknięcia konsekwencji prawnych. Nasze biuro z siedzibą w Katowicach świadczy pomoc i udziela porad w wyżej wymienionych kwestiach.

Księgowość w stolicy

Biuro rachunkowe Praga Południe

Jeżeli prowadzą Państwo działalność gospodarczą i poszukują fachowego wsparcia w obszarze podatków, finansów oraz spraw kadrowo-płacowych, to serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy. Jako biuro rachunkowe działamy niezwykle elastycznie - zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i zakres świadczonych usług dostosowujemy do nich. W codziennej pracy wyróżnia nas dbałość o profesjonalizm i skuteczność realizowanych strategi. Oferujemy także wycenę nieruchomości. Zapraszamy do naszej siedziby w dzielnicy Praga Południe w Warszawie.

Wybierz najlepszą polisę dla siebie i swojego samochodu

Ubezpieczenie OC AC

Każdy szuka firmy, która zaoferuje mu najtańsze, a zarazem najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne. Jeżeli zależy Ci na wygodzie, skorzystaj z oferty firmy Aseko - u nas wykupisz polisę OC i AC w najkorzystniejszych warunkach. Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, więc dobierzemy ofertę najlepszą dla Ciebie.

Nowości

 
 

Strony