Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gospodarka, finanse

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne oferowane przez naszą firmę to kompleksowe ubezpieczenie Twojego samochodu. Nasze ubezpieczenia komunikacyjne oferują niekonwencjonalne rozwiązanie, takie jak np. ubezpieczenie szyb. Oprócz tego proponujemy tradycyjne rozwiązania ubezpieczeniowe: OC, Autocasco, NNW, czy Assistance.

http://wlodkowska.pl/

Kancelaria prawna łomża

W kancelarii Magdy Włodkowskiej funkcjonują departamenty prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. Adwokaci reprezentują klientów w sprawach sądowych, tworzą dokumenty i doradzają konkretne działania. Kontakt z prawnikiem to podstawa w dochodzeniu swoich racji przed sądem. Zapraszamy.

Przekład ustny i pisemny

Tłumacz

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz stałemu poszerzaniu swojej wiedzy leksykalnej jesteśmy w stanie wykonać zlecenie firm, reprezentujących różne branże oraz specjalizacje. Nasz tłumacz języka angielskiego świadczy pomoc w zakresie przekładu ustnego oraz pisemnego. Oznacza to, że z nami będziesz mógł zarówno zaprezentować się z jak najlepszej strony na targach handlowych lub konferencji albo stworzyć profesjonalny katalog dla kontrahentów zagranicznych. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Sprzątanie osiedli Warszawa

Firma sprzątająca Warszawa

Nasze usługi są cenione przez klientów prywatnych, firmowych, a także zarządców - zajmujemy się między innymi tanim sprzątaniem osiedli, proponując najwyższej jakości prace uznanych w branży specjalistów. Czynimy wszelkie starania, aby pozostawić po sobie maksymalny porządek i kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia. Do zakresu naszych działań należą między innymi zamiatanie chodników, usuwanie nieczystości, mycie okien oraz wiele innych działań, których dokonujemy dzięki skutecznym preparatom i nowoczesnym sprzętom.

Usługi księgowe i rachunkowość - MirJan

Biura rachunkowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w księgowości i zarządzaniu finansami możemy zaoferować Państwu profesjonalną obsługę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Nasze nowoczesne biuro rachunkowe mieści się w Białymstoku, gdzie świadczmy usługi, takie jak rozliczanie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, pomoc przy przekształcaniu i tworzeniu firm czy wycena podmiotów gospodarczych. W MirJan spotkają Państwo rzetelnych ekspertów z różnych dziedzin, których kompetencje potwierdza licencja Ministra Finansów.

Adwokaci i prawnicy

Adwokaci Warszawa

Jeśli poszukujecie Państwo adwokata na terenie Warszawy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Kancelarii radców prawnych. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów w procesach dotyczących prawa cywilnego, prawa pracy, gospodarczego oraz karnego. Świadczymy również usługi związane z doradztwem podatkowym oraz prawnym, negocjujemy warunki kontraktów, tworzymy projekty umów, pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej itd. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

www.dmstax.com

Księgowość Wrocław

Profesjonalne i rzetelnie realizowane usługi rachunkowe - Wrocław. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że Twoimi sprawami zajmą się doświadczeni fachowcy, gotowi zrealizować Twoje indywidualne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto skorzysta z naszej propozycji, nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. Zaufaj najlepszym specjalistom w swojej dziedzinie - wybierz nasze biuro, a zapewnimy Ci najlepsze usługi rachunkowe we Wrocławiu. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie.

Biuro księgowe

Kadry i płace Kraków

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki zaprasza firmy z różnego rodzaju branż do współpracy. Naszą specjalnością jest doradztwo prawne, gospodarcze, podatkowe, a także księgowość. Dzięki nam będą Państwo mogli zorganizować w profesjonalny sposób swoje kadry i płace. Kraków jest miastem, w którym liczy się sprawność i skuteczność działania. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysokiej klasy usługi. Odpowiednio zarządzane kadry oraz uporządkowane płace to podstawa działalności każdej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Usługi dla firm

Biura rachunkowe

Możemy zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu księgowości i finansów. Szczecińskie biuro rachunkowe i-BRA proponuje Wam doradztwo podatkowe, gospodarcze oraz prawne i marketingowe. Zajmujemy się również wystawianiem faktur zarówno w języku polskim jak i obcym a także przenoszeniem ich do formaty PDF oraz drukowaniem. Prowadzimy monitoring zobowiązań i należności oraz Księgę Przychodów i Rozchodów. Sporządzamy niezbędne deklaracje podatkowe oraz ewidencjonujemy zakupy i sprzedaż a także wynagrodzenia.

Nowości

 
 

Strony