Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gospodarka, finanse

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne oferowane przez naszą firmę to kompleksowe ubezpieczenie Twojego samochodu. Nasze ubezpieczenia komunikacyjne oferują niekonwencjonalne rozwiązanie, takie jak np. ubezpieczenie szyb. Oprócz tego proponujemy tradycyjne rozwiązania ubezpieczeniowe: OC, Autocasco, NNW, czy Assistance.

Usługi księgowe i rachunkowość - MirJan

Biura rachunkowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w księgowości i zarządzaniu finansami możemy zaoferować Państwu profesjonalną obsługę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Nasze nowoczesne biuro rachunkowe mieści się w Białymstoku, gdzie świadczmy usługi, takie jak rozliczanie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, pomoc przy przekształcaniu i tworzeniu firm czy wycena podmiotów gospodarczych. W MirJan spotkają Państwo rzetelnych ekspertów z różnych dziedzin, których kompetencje potwierdza licencja Ministra Finansów.

Adwokaci i prawnicy

Adwokaci Warszawa

Jeśli poszukujecie Państwo adwokata na terenie Warszawy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Kancelarii radców prawnych. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów w procesach dotyczących prawa cywilnego, prawa pracy, gospodarczego oraz karnego. Świadczymy również usługi związane z doradztwem podatkowym oraz prawnym, negocjujemy warunki kontraktów, tworzymy projekty umów, pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej itd. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

www.dmstax.com

Księgowość Wrocław

Profesjonalne i rzetelnie realizowane usługi rachunkowe - Wrocław. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że Twoimi sprawami zajmą się doświadczeni fachowcy, gotowi zrealizować Twoje indywidualne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto skorzysta z naszej propozycji, nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. Zaufaj najlepszym specjalistom w swojej dziedzinie - wybierz nasze biuro, a zapewnimy Ci najlepsze usługi rachunkowe we Wrocławiu. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie.

Aukcje sprzętów zajętych przez komornika

Licytacje komornicze Lublin

Nasze biuro zajmuje się szeregiem czynności, które mają na celu odzyskanie środków od danego dłużnika. Wśród naszych usług znajdują się między innymi licytacje komornicze na terenie Lublina, przedmiotem sprzedaży są zarówno odzyskane nieruchomości, jak i wszelkiego rodzaju ruchomości, między innymi elektronika czy meble.

PIT do pobrania

Naszym priorytetem jest pomoc w wypełnianiu wszelkiego rodzaju formalności. Dlatego proponujemy szereg rozwiązań, które pozwolą Ci na rozliczenie się z fiskusem. Na naszej stronie internetowej znajdziecie deklaracje PIT do pobrania. Są tam wszystkie obowiązujące druki, wystarczy tylko wybrać odpowiedni. Zrób to już teraz, czasu już coraz mniej!

Usługi księgowe

Prowadzimy biuro rachunkowe na terenie Gdańska. Świadczymy wysokiej jakości usługi księgowe w szeroki zakresie, realizując zadania, ustalone na początku podjętej współpracy. Istnieje także możliwość zmiany w zakresie obowiązków - rozszerzając bądź zawężając obszar podejmowanych prac. Pomagamy w obsłudze kadrowo-płacowej, pełnej księgowości, oferujemy doradztwo podatkowe oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych. Nasza oferta pozwoli oszczędzić czas oraz pieniądze związane z administracją i kwestiami finansowymi.

Zakładanie działalności gospodarczej w krajach skandynawskich

Firma w Norwegii

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z wieloma formalnościami, analizami i projektami. Założona przez nas firma w Norwegii może mieć jednego właściciela lub działać jako spółka. Dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, najbezpieczniejszą formą będzie działalność jednoosobowa lub założenie oddziału zagranicznego. Jest to jeden z szybszych sposobów na biznesowy start w krajach skandynawskich.

Oferta ubezpieczeniowa

Ubezpieczenie OC AC

Jeśli jesteś kierowcą i planujesz wybrać bezpieczną ochronę swojego auta, kalkulator opracowany przez specjalistów naszej firmy pomoże Ci dobrać najkorzystniejszą ofertę. Nasz kalkulator składek to rozwiązanie sprawdzone już przez bardzo liczne grono klientów. Zapraszamy także Ciebie po najlepsze ubezpieczenie OC AC na samochód!

Zatrudnianie osób zza wschodniej granicy

wynajem pracowników z Ukrainy

Szukasz nowej osoby, którą mógłbyś zatrudnić? Pomożemy Ci z tym - wynajem pracowników z Ukrainy to proces, którym zajmujemy się od lat. Gwarantujemy znalezienie przyszłego podwładnego zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz wartościami Twojej firmy, a co więcej - w krótkim czasie oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Biuro księgowe Gniezno

Biuro księgowe z Gniezna zaprasza na konsultację. Prowadzimy rachunkowość klientów zinstytucjonalizowanych oraz indywidualnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego biura, gdzie poznacie Państwo szczegóły lub na stronę internetową gdzie również można uzyskać wszystkie niezbędne informację.

Szafy przesuwne Kraków

Szukasz wykonawcy szaf przesuwnych na terenie Krakowa? Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na stworzenie dla funkcjonalnych i pakownych przestrzeni do przechowywania ubrań, czy innego typu przedmiotów. Do ich wykonania wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały, gwarantujące ich trwałość i wytrzymałość.

Nowości

 
 

Strony