Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gotowanie, Wiktuały, Pokarm

Blat do pracy w gastronomii

Stół roboczy gastronomiczny

Dla wszystkich, którzy otwierają właśnie punkt żywieniowy lub robią remont w obecnym, oferujemy wykonany ze stali nierdzewnej stół roboczy gastronomiczny. Cztery kółka i dwa hamulce nadają mu mobilności oraz łatwości pracy. Ze względu na nieduże wymiary, 65 cm x 45 cm x 60 cm, zmieści się do nawet małego wnętrza.

Dostarczanie płynów

Woda dla domu

Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie płynów. Woda dla domu umieszczana jest w plastikowych butlach, które można umieścić w dystrybutorze z kranikiem. Zamówione produkty dostarczamy bardzo szybko do klientów, którzy dodatkowo mogą liczyć na obsługę, a także serwis. Dysponujemy butelkami o różnej pojemności.

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe znalazły bardzo szerokie zastosowanie, zaś te wykorzystywane z produktami żywnościowymi muszą odznaczać się specjalnymi cechami. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania foliowe, które mogą być wykorzystane do pakowania serów, mięsa czy ryb, ale też znane wszystkim torby papierowe.

Kiełbasy swojskie

Palcówka

Misją naszego sklepu jest zaopatrywanie klientów w mięso najwyższej jakości. Pozyskujemy je od najlepszych rzeźników i przygotowujemy z niego pyszne wędliny, szynki, słoniny, boczek. Sprzedawana przez nas kiełbasa palcówka jest produktem z wieprzowiny. Dzięki temu, że jest surowa i suszona ma niepowtarzalny smak.

Opakowanie trzcinowe na wynos

Ekologiczne opakowania

Czasy pandemii pokazały nam, ile plastiku jesteśmy w stanie zużywać na co dzień. Ale wcale nie musi tak być, ponieważ można stworzyć także jednorazowe sztućce, które są przyjazne dla środowiska. Wystarczy skorzystać z naszej oferty i kupić ekologiczne opakowania wykonane z trzciny i drewniane sztućce.

Produkty z pasieki

Produkty pszczele

Miody to niezwykle słodkie i aromatyczne, ale również zdrowe produkty pszczele. Firma Pszczele Specjały prezentuje Państwu bardzo szeroką ofertę, w której znajdują się miody wielokwiatowe, gryczane, lipowe, rzepakowe, a także unikalne połączenia miodu z owocami. Produkty pszczele charakteryzują się różnymi właściwościami. Wielka popularność oraz bardzo szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że miód jest naszym towarem eksportowym, z którego możemy być dumni. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Słodycze reklamowe

Krówki z logo

Jak sprawić, aby potencjalny klient miał dobre z kojarzenia z naszą firmą? Jednym ze sposobów, jest zaoferowanie mu wyjątkowego produktu reklamowego, jakim są krówki z logo. Słodycze są pyszną, a przede wszystkim bardzo skuteczną reklamą Państwa przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się także migdały w czekoladzie oraz lizaki.

Akcesoria przeciwdeszczowe

parasolki damskie

Sklep oferuje akcesoria przeciwdeszczowe. W asortymencie znajdują się parasolki damskie klasyczne i automatyczne, w różnych kolorach i fasonach. Poliestrowy materiał chroni przed opadami. Stelaż z wytrzymałego materiału utrzymuje kształt konstrukcji nawet podczas silnego wiatru. Artykuły można z łatwością złożyć i schować do torebki.

sztućce ekologiczne

Coraz więcej właścicieli restauracji i barów wprowadza zmiany w wystroju, by były one jak najbardziej minimalistyczne i zbliżone do natury. Dotyczy to również naczyń. W naszej ofercie znajdą Państwo sztućce ekologiczne, wykonane z trzciny cukrowej, drewna czy liści palmowych. Ponadto wykorzystywany materiał nie wpływa na smak spożywanych potraw.

Nowości

 
 

Strony