Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gotowanie, Wiktuały, Pokarm

Potrawy na przyjęcia

Organizacja wesel Poznań

Jeżeli wielkimi krokami zbliża się twoje wesele, a ty wciąż zastanawiasz się, co podać w czasie przyjęcia gościom, to skontaktuj się z poznańską firmą VIP Catering, która zorganizuje dla ciebie potrawy, o jakich świat nie słyszał. Twoi goście otrzymają zimne zakąski, staropolskie wyroby mięsne, a także wiele innych dan.

Kiecoń - urządzenie do produkcji lodów

Maszyna do lodów

Bardzo niewiele potrzeba by niektórymi produktami spożywczymi wywołać uśmiech na twarzach klientów. Maszyna do robienia lodów, jaką możecie Państwo zakupić w firmie Kiecoń to urządzenie, dzięki któremu bez najmniejszego problemu przygotujecie je w wersjach jogurtowej, amerykańskiej bądź włoskiej. Oferowane modele to zaawansowane maszyny, w których projekcie szczególny nacisk położyliśmy na wygodę użytkowania oraz technologiczne innowacje. Tym samym praca na nich z pewnością będzie przyjemnością.

Ser Koryciński - producent z Podlasia

Ser koryciński gdzie kupić

Nasza firma przekazywana z pokolenia na pokolenie zajmuje się wytwarzaniem najlepszej jakości produktów. Producent Agnieszka i Marcin Bielec poleca Ser Koryciński, który reprezentuje zdrową żywność z Polski. Jest to produkt żółty, dojrzewający. Wyrabia się go z pełnego mleka krowiego z dodatkiem podpuszczki oraz soli kuchennej. Charakterystyczne cechy naszego wyrobu to wilgotność oraz jego wygląd - jest miękki i elastyczny i ma kremową barwę z orzechową nutą w smaku. Sprawdź i zamów na naszej stronie internetowej odmianę świeżą lub dojrzałą.

Wesele w naszym lokalu

Restauracja na wesele Warszawa

Poszukujecie idealnej restauracji na wesele w Warszawie? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu eleganckich przyjęć okolicznościowych dla wielu osób. Zapewniamy pyszny catering i sympatyczną obsługę. Jesteśmy przekonani, że Wasi goście będą się u nas doskonale bawili!

Sprawdzone suplementy

Zielona herbata

Korzystając z naszej oferty każdy z Was będzie w stanie zaopatrzyć się w najlepsze preparaty, które pozwolą mu kompleksowo o siebie zadbać. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy prowadzony przez firmę Dorsim znajdziecie naturalne suplementy diety, które zostały wyprodukowane w taki sposób, aby doskonale wpływać na stan organizmu, pozwalając mu na odzyskanie utraconej równowagi. Dzięki nim będziecie mogli bardzo efektywnie zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, co będzie widoczne i na zewnątrz, i wewnątrz.

Nowości

 
 

Strony