Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gotowanie, Wiktuały, Pokarm

Blat do pracy w gastronomii

Stół roboczy gastronomiczny

Dla wszystkich, którzy otwierają właśnie punkt żywieniowy lub robią remont w obecnym, oferujemy wykonany ze stali nierdzewnej stół roboczy gastronomiczny. Cztery kółka i dwa hamulce nadają mu mobilności oraz łatwości pracy. Ze względu na nieduże wymiary, 65 cm x 45 cm x 60 cm, zmieści się do nawet małego wnętrza.

Dostarczanie płynów

Woda dla domu

Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie płynów. Woda dla domu umieszczana jest w plastikowych butlach, które można umieścić w dystrybutorze z kranikiem. Zamówione produkty dostarczamy bardzo szybko do klientów, którzy dodatkowo mogą liczyć na obsługę, a także serwis. Dysponujemy butelkami o różnej pojemności.

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe znalazły bardzo szerokie zastosowanie, zaś te wykorzystywane z produktami żywnościowymi muszą odznaczać się specjalnymi cechami. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania foliowe, które mogą być wykorzystane do pakowania serów, mięsa czy ryb, ale też znane wszystkim torby papierowe.

Kiełbasy swojskie

Palcówka

Misją naszego sklepu jest zaopatrywanie klientów w mięso najwyższej jakości. Pozyskujemy je od najlepszych rzeźników i przygotowujemy z niego pyszne wędliny, szynki, słoniny, boczek. Sprzedawana przez nas kiełbasa palcówka jest produktem z wieprzowiny. Dzięki temu, że jest surowa i suszona ma niepowtarzalny smak.

Produkty z pasieki

Produkty pszczele

Miody to niezwykle słodkie i aromatyczne, ale również zdrowe produkty pszczele. Firma Pszczele Specjały prezentuje Państwu bardzo szeroką ofertę, w której znajdują się miody wielokwiatowe, gryczane, lipowe, rzepakowe, a także unikalne połączenia miodu z owocami. Produkty pszczele charakteryzują się różnymi właściwościami. Wielka popularność oraz bardzo szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że miód jest naszym towarem eksportowym, z którego możemy być dumni. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Słodycze reklamowe

Krówki z logo

Jak sprawić, aby potencjalny klient miał dobre z kojarzenia z naszą firmą? Jednym ze sposobów, jest zaoferowanie mu wyjątkowego produktu reklamowego, jakim są krówki z logo. Słodycze są pyszną, a przede wszystkim bardzo skuteczną reklamą Państwa przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się także migdały w czekoladzie oraz lizaki.

Prawdziwa restauracja sushi

Sushi na wynos Bydgoszcz

Uwielbiacie Państwo egzotyczne i kreatywne jedzenie? Sushi na wynos, jakie oferujemy w ramach działalności firmy Oshi Sushi to pyszny produkt, dzięki któremu nie tylko się najecie, ale będziecie też mieli okazję doświadczyć zupełnie nowych smaków. Bezpośredni dowóz, podobnie jak naszych innych produktów, realizujemy na terenie Bydgoszczy.

Napoje podawane w ekologicznych kubkach

papierowe kubki

Proponujemy wszystkim klientom kubki papierowe najwyższej jakości, które dzięki grubym, podwójnym ściankom nie parzą zbytnio rąk, a ozdobione są różnorodnymi wzorami i grafikami. Zapewniamy bardzo szeroki wybór oraz niskie ceny, które zadowolą każdego klienta prywatnego, jak również przedsiębiorstwa.

błonnik naturalny

błonnik naturalny

W internetowym sklepie znajdziecie Państwo błonnik witalny - niezastąpiony produkt w diecie osób z nadwagą lub chorujących na cukrzycę. Oprócz skutecznego oczyszczania organizmu z toksyn produkt ten obniża zawartość złego cholesterolu, glukozy we krwi, reguluje ciśnienie. Reguluje pracę jelit. Zapraszamy!

Nowości

 
 

Strony