Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gotowanie, Wiktuały, Pokarm

Blat do pracy w gastronomii

Stół roboczy gastronomiczny

Dla wszystkich, którzy otwierają właśnie punkt żywieniowy lub robią remont w obecnym, oferujemy wykonany ze stali nierdzewnej stół roboczy gastronomiczny. Cztery kółka i dwa hamulce nadają mu mobilności oraz łatwości pracy. Ze względu na nieduże wymiary, 65 cm x 45 cm x 60 cm, zmieści się do nawet małego wnętrza.

Dostarczanie płynów

Woda dla domu

Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie płynów. Woda dla domu umieszczana jest w plastikowych butlach, które można umieścić w dystrybutorze z kranikiem. Zamówione produkty dostarczamy bardzo szybko do klientów, którzy dodatkowo mogą liczyć na obsługę, a także serwis. Dysponujemy butelkami o różnej pojemności.

Sprzedaż kosmetyków

Pielęgnacja ciała sklep internetowy

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż kosmetyków naturalnych i nie tylko. Prowadzony przez nas sklep internetowy oferuje ogromny wybór produktów o różnym przeznaczeniu. Jednym z nich jest pielęgnacja ciała. Proponujemy oleje z opuncji figowej, kremy do twarzy czy potrójny kwas hialuronowy.

Napary z ziół

Zioła sklep internetowy

Pośród szerokiego asortymentu naszego sklepu nie mogło zabraknąć naparów z roślin leczniczych. Prowadzony przez nas sklep internetowy oferuje zioła oraz ich mieszanki. Każda herbata posiada niepowtarzalny smak, aromat oraz określone właściwości lecznicze. Odnajdziesz wśród nich popularne miętę i pokrzywę, ale także bardziej wyrafinowane smaki, takie jak płatki róż czy lawenda.

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe znalazły bardzo szerokie zastosowanie, zaś te wykorzystywane z produktami żywnościowymi muszą odznaczać się specjalnymi cechami. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania foliowe, które mogą być wykorzystane do pakowania serów, mięsa czy ryb, ale też znane wszystkim torby papierowe.

napoje bezglutenowe

Osoby, które borykają się ze skazą laktozową, powinny spożywać czyste, naturalne napoje roślinne, takie jak mleko ryżowe produkowane z brązowej odmiany tej rośliny. Jest ono pozbawione laktozy, glutenu i cholesterolu, zawiera za to sporo węglowodanów, dzięki czemu z powodzeniem zastępuje produkt pochodzenia zwierzęcego. Mogą je spożywać nie tylko osoby nietolerujące laktozy, ale również alergicy czy weganie. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi właściwościami tego produktu oraz złożenia zamówienia.

Kiełbasy swojskie

Palcówka

Misją naszego sklepu jest zaopatrywanie klientów w mięso najwyższej jakości. Pozyskujemy je od najlepszych rzeźników i przygotowujemy z niego pyszne wędliny, szynki, słoniny, boczek. Sprzedawana przez nas kiełbasa palcówka jest produktem z wieprzowiny. Dzięki temu, że jest surowa i suszona ma niepowtarzalny smak.

Opakowanie trzcinowe na wynos

Ekologiczne opakowania

Czasy pandemii pokazały nam, ile plastiku jesteśmy w stanie zużywać na co dzień. Ale wcale nie musi tak być, ponieważ można stworzyć także jednorazowe sztućce, które są przyjazne dla środowiska. Wystarczy skorzystać z naszej oferty i kupić ekologiczne opakowania wykonane z trzciny i drewniane sztućce.

Nowości

 
 

Strony