Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Gotowanie, Wiktuały, Pokarm

Słodycze reklamowe

Krówki z logo

Jak sprawić, aby potencjalny klient miał dobre z kojarzenia z naszą firmą? Jednym ze sposobów, jest zaoferowanie mu wyjątkowego produktu reklamowego, jakim są krówki z logo. Słodycze są pyszną, a przede wszystkim bardzo skuteczną reklamą Państwa przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdują się także migdały w czekoladzie oraz lizaki.

Napoje podawane w ekologicznych kubkach

papierowe kubki

Proponujemy wszystkim klientom kubki papierowe najwyższej jakości, które dzięki grubym, podwójnym ściankom nie parzą zbytnio rąk, a ozdobione są różnorodnymi wzorami i grafikami. Zapewniamy bardzo szeroki wybór oraz niskie ceny, które zadowolą każdego klienta prywatnego, jak również przedsiębiorstwa.

Pojemniki dla branży spożywczej i chemicznej

Wiadro z pokrywką

Wysoka trwałość i odporność na zniszczenia jakimi wyróżniają się plastikowe wiadra z pokrywką przygotowane w ofercie naszego sklepu internetowego stanowi o ich dużej popularności w branży spożywczej, ale również chemicznej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Komunia w karczmie

Organizacja komunii

Większe wydarzenia rodzinne są doskonałą okazją do spędzenia czasu z bliskimi w pięknych okolicznościach przyrody. Naszej karczmie nie straszna jest organizacja komunii, dlatego jeśli przedstawisz nam swoją wizję, to chętnie zajmiemy się jej realizacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gwarantujemy pyszne jedzenie.

Sklep z kawą

aeropress

Małe, intuicyjne w użyciu i jakże funkcjonalne. Jeśli tak jak my jesteś fanem wydobywania ukrytych aromatów z kawy, to powinieneś poważnie rozważyć zakup. O czym mowa? Aeropress to niewielka tuba, która pozwala zaparzyć napar z mielonych ziaren i pod ciśnieniem uzyskać gotowy napój. A to wszystko z użyciem Twoich rąk.

Nowości

 
 

Strony