Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Kursy, szkolenia

Kursy na kierowców kategorii B

Nauka jazdy Gliwice

Specjalnością naszego ośrodka jest nauka jazdy. Gliwice to miasto, po którego ulicach każdego dnia bezpiecznie przemieszcza się wiele samochodów prowadzonych przez osoby, które jeździć nauczyły się właśnie u nas. Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta, dostosowując się do jego predyspozycji w sposób umożliwiający najefektywniejszą edukację.

Kursy wedding planner

Konsultant ślubny szkolenie

Jesteśmy cenieni za skuteczność oraz wysoką jakość przeprowadzanych kursów, których program skonstruowano tak, aby był niezwykle efektywny oraz praktyczny. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu na konsultanta ślubnego. Jest to zawód bardzo odpowiedzialny i wymaga od organizatora ceremonii wyjątkowych umiejętności. należy zapoznać się z różnymi niuansami oraz typowymi problemami, jakie pojawiają się w trakcie trwania przyjęcia. Dodatkowo, trenerzy kładą też nacisk na poznanie obowiązujący ustaw prawa cywilnego.

Akademia kursów Cisco

CCNA

Myślisz o zdobyciu certyfikatu CCNA Cisco? Skorzystaj z oferty Centrum Szkoleniowego Trecom w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu zapisania się na wybraną grupę. Wspominany poziom jest pierwszym, podstawowym. Są jeszcze wąskie specjalizacje, jak choćby Security czy Routing and Switching. Zapraszamy do wspólnej nauki. Nasi doświadczeni dydaktycy wyjaśnią Państwu wszelkie informacje w tej dziedzinie. Po zakończeniu szkolenia należy zdać egzamin w języku angielskim.

Przekłady tekstów w języku niemieckim

Tłumacz polsko niemiecki Suwałki

Profesjonalne biuro Lingua-Projekt z Suwałek zaprasza do współpracy. Języki obce to nasza specjalność - zatrudniamy wyłącznie doświadczone i wykwalifikowane osoby wykazujące się ich gruntowną znajomością. Jeśli potrzebny Państwu tłumacz polsko niemiecki, to nasze biuro jest najlepszym wyborem. Jesteśmy pewni, że w naszej elastycznej ofercie każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Tym, co jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim naszym klientom, są atrakcyjne warunki transakcji oraz terminowość wykonywanych zleceń.

Szkolenia wstępne

Szkolenia BHP

Dla wszystkich pracodawców, którzy chcą wyedukować swoich podwładnych, by unikać sytuacji zagrożenia w swoich przedsiębiorstwach przygotowaliśmy wsparcie merytoryczne w postacie naszych instruktorów. Z nami będziecie mogli w swoich formach przeprowadzić niezbędne szkolenia bhp okresowe oraz wstępne. Proponujemy Państwu działania, dzięki którym możliwe jest unikanie wypadków w pracy oraz innych niebezpiecznych sytuacji. Zajmujemy się także sporządzaniem dla naszych Klientów odpowiednich instrukcji.

Nowości

 
 

Strony