Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Kursy, szkolenia

Systemax

Szkolenia bhp Wrocław

E-learning to fantastyczna metoda, wszyscy tak stwierdzili po naszym szkoleniu bhp, nie wiem co wy o tym myślicie, i czy mieliście okazję spróbować, ale dla mnie to bardzo trafiony sposób. Firma Szkolenia bhp Wrocław oferuje właśnie szkolenie bhp taką metodą e-learning i jest to bardzo nowoczesne podejście do sprawy.

Kursy na kierowców kategorii B

Nauka jazdy Gliwice

Specjalnością naszego ośrodka jest nauka jazdy. Gliwice to miasto, po którego ulicach każdego dnia bezpiecznie przemieszcza się wiele samochodów prowadzonych przez osoby, które jeździć nauczyły się właśnie u nas. Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta, dostosowując się do jego predyspozycji w sposób umożliwiający najefektywniejszą edukację.

llidero.com

Platforma e-learningowa

Przekonaj się, jak wiele zyskasz dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej. Jest to narzędzie, które pozwoli Ci sprawnie przeprowadzić proces szkolenia. Dzięki niemu wszyscy pracownicy będą mieli dostęp do źródła wiedzy, jak również możliwe będzie dokonanie precyzyjnej oceny ich kompetencji. To także fantastyczny i dający wiele ciekawych możliwości sposób na wdrożenie nowych standardów - np. pozwalających na zapoznanie pracowników z nowymi optymalizacjami dotyczącymi obsługi Klienta. Zachęcamy więc do współpracy.

Naucz się hiszpańskiego

Hiszpański Szczecin

Jeżeli chcesz nauczyć się języka hiszpańskiego, zachęcamy do odwiedzenia Centrum CASA DE ESPAÑA mieszczącego się w Szczecinie. Uczymy języka w rytmie flamenco i przy zapachu paelli, staramy się wprowadzać atmosferę przepełnioną zwyczajami i kulturą Południowców. Zajęcia prowadzone są przez młodych, a jednocześnie doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów, którzy - co najważniejsze u nas - są native speakerami. Praca z nimi to czysta i niebywale efektywna przyjemność. Możesz to sprawdzić na własnej skórze!

Nowości

 
 

Strony