Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Kursy, szkolenia

Kursy na kierowców kategorii B

Nauka jazdy Gliwice

Specjalnością naszego ośrodka jest nauka jazdy. Gliwice to miasto, po którego ulicach każdego dnia bezpiecznie przemieszcza się wiele samochodów prowadzonych przez osoby, które jeździć nauczyły się właśnie u nas. Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta, dostosowując się do jego predyspozycji w sposób umożliwiający najefektywniejszą edukację.

Szkolenia wstępne

Szkolenia BHP

Dla wszystkich pracodawców, którzy chcą wyedukować swoich podwładnych, by unikać sytuacji zagrożenia w swoich przedsiębiorstwach przygotowaliśmy wsparcie merytoryczne w postacie naszych instruktorów. Z nami będziecie mogli w swoich formach przeprowadzić niezbędne szkolenia bhp okresowe oraz wstępne. Proponujemy Państwu działania, dzięki którym możliwe jest unikanie wypadków w pracy oraz innych niebezpiecznych sytuacji. Zajmujemy się także sporządzaniem dla naszych Klientów odpowiednich instrukcji.

Warsztaty wokalne

Kurs emisji głosu

Pośród licznych szkoleń prowadzonych przez naszą firmę znajduje się miedzy innymi kurs emisji głosu. Skorzystać mogą z niego osoby, które w codziennym życiu zawodowym występują przed innymi - mogą to być zarówno śpiewacy i aktorzy, jak i nauczyciele czy pracownicy biurowi, którzy chcą poprawić swoją dykcję.

Telemarketing

Techniki sprzedaży telefonicznej

Doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących skuteczności jest sprzedaż telefoniczna. Pozwala ona podjąć się indywidualnych negocjacji z klientem, które stają się bardzo podmiotową, bezpośrednią propozycją. Taki kontakt to również sposób na wypracowywanie atrakcyjnego i godnego zaufania wizerunku firmy. Już dziś poznaj skuteczne techniki sprzedaży telefonicznej.

Kursy produkcyjne

Lean manufacturing szkolenie

Nasza organizacja zajmuje się sporządzaniem oraz realizowaniem profesjonalnych kursów z wielu zakresów przemysłu. Szkolenie lean manufacturing to profesjonalny kurs, w ramach którego jego uczestnicy poznają wiedzę od samych jej fundamentów. Informacje przekazywane są w sposób merytoryczny i przejrzysty.

Nowości

 
 

Strony