Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Kursy, szkolenia

Kursy na kierowców kategorii B

Nauka jazdy Gliwice

Specjalnością naszego ośrodka jest nauka jazdy. Gliwice to miasto, po którego ulicach każdego dnia bezpiecznie przemieszcza się wiele samochodów prowadzonych przez osoby, które jeździć nauczyły się właśnie u nas. Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta, dostosowując się do jego predyspozycji w sposób umożliwiający najefektywniejszą edukację.

llidero.com

Platforma e-learningowa

Przekonaj się, jak wiele zyskasz dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej. Jest to narzędzie, które pozwoli Ci sprawnie przeprowadzić proces szkolenia. Dzięki niemu wszyscy pracownicy będą mieli dostęp do źródła wiedzy, jak również możliwe będzie dokonanie precyzyjnej oceny ich kompetencji. To także fantastyczny i dający wiele ciekawych możliwości sposób na wdrożenie nowych standardów - np. pozwalających na zapoznanie pracowników z nowymi optymalizacjami dotyczącymi obsługi Klienta. Zachęcamy więc do współpracy.

Naucz się hiszpańskiego

Hiszpański Szczecin

Jeżeli chcesz nauczyć się języka hiszpańskiego, zachęcamy do odwiedzenia Centrum CASA DE ESPAÑA mieszczącego się w Szczecinie. Uczymy języka w rytmie flamenco i przy zapachu paelli, staramy się wprowadzać atmosferę przepełnioną zwyczajami i kulturą Południowców. Zajęcia prowadzone są przez młodych, a jednocześnie doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów, którzy - co najważniejsze u nas - są native speakerami. Praca z nimi to czysta i niebywale efektywna przyjemność. Możesz to sprawdzić na własnej skórze!

Znajdź pracę lub pracodawcę

agencja pracy dla ukraińców

Jeśli szukasz zatrudnienia w Polsce, albo jesteś przedsiębiorcą pragnącym zdobyć nowych pracowników, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Jako agencja pracy dla Ukraińców, zajmujemy się dobieraniem poszczególnych kandydatów do potrzeb współpracujących z nami pracodawców. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz.

Kursy wedding planner

Konsultant ślubny szkolenie

Jesteśmy cenieni za skuteczność oraz wysoką jakość przeprowadzanych kursów, których program skonstruowano tak, aby był niezwykle efektywny oraz praktyczny. Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu na konsultanta ślubnego. Jest to zawód bardzo odpowiedzialny i wymaga od organizatora ceremonii wyjątkowych umiejętności. należy zapoznać się z różnymi niuansami oraz typowymi problemami, jakie pojawiają się w trakcie trwania przyjęcia. Dodatkowo, trenerzy kładą też nacisk na poznanie obowiązujący ustaw prawa cywilnego.

Akademia kursów Cisco

CCNA

Myślisz o zdobyciu certyfikatu CCNA Cisco? Skorzystaj z oferty Centrum Szkoleniowego Trecom w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu zapisania się na wybraną grupę. Wspominany poziom jest pierwszym, podstawowym. Są jeszcze wąskie specjalizacje, jak choćby Security czy Routing and Switching. Zapraszamy do wspólnej nauki. Nasi doświadczeni dydaktycy wyjaśnią Państwu wszelkie informacje w tej dziedzinie. Po zakończeniu szkolenia należy zdać egzamin w języku angielskim.

Nowości

 
 

Strony