Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Opieka medyczna

Wyposarzenie gabinetów lekarskich

meble medyczne

To właśnie w medinox.pl znajdziesz różnorodne meble medyczne, które odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz niezawodnością w każdej sytuacji. Nasza oferta spełnia wszelkie normy oraz wymagania. Skorzystaj z niej zatem już dziś, aby przekonać się, że to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Zajmujesz się domową opieką nad chorym? Zależy Ci na tym, aby zapewnić mu jak najlepsze warunki, a sobie swobodę działania? Jeżeli tak, to najlepszą opcją będzie dla Ciebie nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego. U nas zaopatrzycie się wyłącznie w sprawdzone, niezawodne rozwiązania, które zapewniają możliwość efektywnej pracy.

Sklep z kolagenem

Naturalny kolagen

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży liofilizowanej żywności. Proces suszenia sublimacyjnego zapewnia jej wydłużenie przydatności do spożycia, zachowując ich wyjątkowy smak i łatwość przechowywania. W naszej ofercie znajdą Państwo liofilizowane owoce i warzywa, zdrowe soki i przekąski, a także naturalny kolagen.

Związek chemiczny w proszku

Benzokaina rozpuszczalność

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się również produkt, jakim jest benzokaina. Rozpuszczalność, temperatura topnienia lub wrzenia oraz inne parametry tego związku podane są w opisie. Możliwe jest wykorzystanie produktu w diecie lub w pielęgnacji - np. poprzez dodanie do kosmetyków lub maści.

Sprzęt medyczny do wypożyczenia

Łóżka rehabilitacyjne wynajem

Potrzebujesz odpowiedniego sprzętu dla osoby o ograniczonej możliwości poruszania się? W naszym sklepie internetowym znajdziesz łóżka rehabilitacyjne, które przeznaczone są na wynajem dokonywany online. W taki sposób obniżysz sobie koszty związane z opieką nad chorą, starszą lub niepełnosprawną osobą.

Psychiatra

Psychiatra

W gabinecie staram się działać kompleksowo, oferując naszym klientom i pacjentom jak najwięcej dróg do rozwiązania problemów emocjonalnych. Lekarz psychiatra to specjalista, który nie tylko prowadzi działania terapeutyczne, ale może także przepisywać środki farmakologiczne wspomagające cały proces. Na wizytę do niego udają się osoby m.in. w stanach silnego załamania nerwowego, cierpiące na choroby nerwowe czy zmagające się z problemem bezsenności.

Jak poradzić sobie z ubytkiem włosów?

Zioła na łysienie androgenowe

Utrata włosów może okazać się nie tylko stresującym czynnikiem wpływającym na nasz wygląd, ale również na nasze samopoczucie. Zioła na łysienie androgenowe to jeden z naturalnych sposobów przeciwdziałania problemom związanym ze skórą głowy. W ich składzie znajdują się witaminy i cenne minerały, które mogą wspomóc proces wzrostu.

Ekologiczne artykuły spożywcze

Żywność bio online

Chcesz urozmaicić codzienną dietę lub szukasz zdrowych zamienników dla obecnie spożywanych produktów? Mamy dla dla Ciebie żywność bio online, a w asortymencie sklepu odnajdziesz bakalie, pestki, nasiona, ziarna, przyprawy oraz zioła, soki i wiele innych. Przygotowaliśmy również artykuły dla dzieci, takie jak kaszki czy płatki.

Fantomy do pierwszej pomocy

Fantom

Udzielanie wsparcia osobom, które uległy nagłemu wypadkowi wymaga odpowiedniej wiedzy. Fantom do pierwszej pomocy pozwoli przeprowadzić praktyczny kurs, podczas którego uczestnicy nauczą się, jak postępować w razie wystąpienia zagrożenia zdrowia lub życia. Oferujemy manekiny całościowe i częściowe w różnych rozmiarach.

Sklep medyczny

wózek inwalidzki na akumulator

Osoby chore i po różnorodnych kontuzjach mogą potrzebować wsparcia w przemieszczaniu się z jednego miejsca do drugiego. Sprzętem, który może ułatwić poruszanie się jest wózek inwalidzki na akumulator, który ma opony niewymagające pompowania. Sprzęt taki może być również całkowicie refundowany ze środków NFZ.

Aparaty USG Samsung

Aparaty USG

Autoryzowany dystrybutor Samsung, firma YAL oferuje szeroką gamę urządzeń medycznych dla gabinetów prywatnych, przychodni, szpitali oraz klinik, jak również lecznic weterynaryjnych. W naszym asortymencie znajdują się aparaty USG marki Samsung. Ultrasonografy w wersji przenośnej ułatwiają korzystanie z urządzenia w różnych gabinetach. Szczegóły na temat dostępnych modeli znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

Apteka Studencka

Witamina K

Nasz organizm wykazuje najwyższą odporność wtedy, kiedy nie brakuje mu żadnych podstawowych składników odżywczych. Do takich składników należy witamina K. Jej bogate źródło stanowią owoce i warzywa zielone, np. szpinak, jarmuż, awokado czy kiwi. Czasem chore osoby potrzebują więcej danego składnika, ale ewentualne sięgnięcie po leki zawsze należy skonsultować z lekarzem.

Odzież na jeden raz

Artykuły jednorazowe

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim artykuły jednorazowe, takie jak odzież medyczna. Produkty charakteryzują się dużą funkcjonalnością. Ich praktyczne aspekty sprawiają, że dostępna odzież jest wyjątkowa i wytrzymała, a co za tym idzie, bardzo trwała i użyteczna.

Protetyka Warszawa

Protezy zębowe

Gdy nic już nie da się zrobić i trzeba usunąć zęby, czas pomyśleć o sztucznych. Protezy zębowe wykonywane są dzisiaj z materiałów odpornych na ścieranie, a zarazem dających maksymalny komfort użytkowania. W gabinecie Denta Lux znajdziecie Państwo fachowe poradnictwo w zakresie dobierania różnych metod uzupełnień luk w uzębieniu. Pamiętajmy, że tego problemu nie wolno lekceważyć nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Pozwala to na ocalenie pozostałych zębów przed nadmierną eksploatacją.

Gabinet dentystyczny

Gabinet stomatologiczny

Dbałość o stan uzębienia jest bardzo istotna nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim w związku z kwestiami zdrowotnymi. Mieszczący się w Kołobrzegu gabinet stomatologiczny EuroDent skupia specjalistów, którzy będą w stanie kompleksowo podejść do każdego problemu związanego z obrębem jamy ustnej.

przylepce

przylepce

Proponujemy szeroki wybór najwyższej klasy artykułów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu wszelkiego rodzaju placówek służby zdrowia. W ofercie sklepu internetowego Trans-Med znajdziecie Państwo między innymi wytrzymałe i sterylne materiały opatrunkowe. proponujemy gazy, kompresy, bandaże, plastry oraz przylepce, a także ligniny i waty.

Nowości

 
 

Strony