Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Opieka medyczna

Pęsety chirurgiczne

Pęsety chirurgiczne

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi wysokiej jakości narzędzia w tym pęsety chirurgiczne w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy między innymi łyżeczki zębodołowe, membrany, trzymadełka do skalpela, nici, pęsety, kleszczki hemostatyczne i inne, igłotrzymacze, karpule, nożyczki, retraktory oraz wiele innych artykułów.

Operacje dentystyczne

Chirurgia stomatologiczna

W przypadku wystąpienia sprawiających ból problemów w jamie ustnej niezbędnym jest natychmiastowe udanie się do lekarza, by rozeznać się we wszelkich niepokojących zmianach. Jedną z naszych specjalności jest chirurgia stomatologiczna. Nasz dentysta zajmuje się między innymi takimi zabiegami jak ekstrakcja. Naszą klinikę znajdziecie Państwo w Poznaniu.

Wyposarzenie gabinetów lekarskich

meble medyczne

To właśnie w medinox.pl znajdziesz różnorodne meble medyczne, które odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz niezawodnością w każdej sytuacji. Nasza oferta spełnia wszelkie normy oraz wymagania. Skorzystaj z niej zatem już dziś, aby przekonać się, że to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Zadbaj o swoje zęby

periodontologia Poznań

Problemy związane z przyzębiem mogą dać się mocno we znaki. Dlatego też w naszym gabinecie dentystycznym w Poznaniu świadczymy pomoc z zakresu leczenia tychże schorzeń. Periodontologia, bo tak się nazywa dział stomatologii odpowiadający za ten typ schorzeń pozwala na wdrażanie sprawdzonych technik i metod leczniczych.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Zajmujesz się domową opieką nad chorym? Zależy Ci na tym, aby zapewnić mu jak najlepsze warunki, a sobie swobodę działania? Jeżeli tak, to najlepszą opcją będzie dla Ciebie nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego. U nas zaopatrzycie się wyłącznie w sprawdzone, niezawodne rozwiązania, które zapewniają możliwość efektywnej pracy.

Sklep z kolagenem

Naturalny kolagen

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży liofilizowanej żywności. Proces suszenia sublimacyjnego zapewnia jej wydłużenie przydatności do spożycia, zachowując ich wyjątkowy smak i łatwość przechowywania. W naszej ofercie znajdą Państwo liofilizowane owoce i warzywa, zdrowe soki i przekąski, a także naturalny kolagen.

Związek chemiczny w proszku

Benzokaina rozpuszczalność

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się również produkt, jakim jest benzokaina. Rozpuszczalność, temperatura topnienia lub wrzenia oraz inne parametry tego związku podane są w opisie. Możliwe jest wykorzystanie produktu w diecie lub w pielęgnacji - np. poprzez dodanie do kosmetyków lub maści.

Sprzęt medyczny do wypożyczenia

Łóżka rehabilitacyjne wynajem

Potrzebujesz odpowiedniego sprzętu dla osoby o ograniczonej możliwości poruszania się? W naszym sklepie internetowym znajdziesz łóżka rehabilitacyjne, które przeznaczone są na wynajem dokonywany online. W taki sposób obniżysz sobie koszty związane z opieką nad chorą, starszą lub niepełnosprawną osobą.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Materace rehabilitacyjne wielkopolskie

Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej oferty, jaką znajdziesz na naszej stronie internetowej ze sprzętem medycznym. W ofercie naszej firmy z woj. wielkopolskiego znajdziesz materace rehabilitacyjne, jakie oferujemy naszym klientom na wymiarem. Pomogą one w opiece nad pacjentem o ograniczonych możliwościach ruchowych.

koktajl herbalife

koktajl herbalife

Wśród wielu produktów oferowanych przez naszą firmę można znaleźć koktajle odżywcze Herbalife. Zawierąją one duże ilości białka pochodzenia serwatkowego oraz sojowego. Dostępne są w wielu smakach. W skład asortymentu prezentowanego w sklepie internetowym wchodzą również takie artykuły jak: kosmetyki, napoje czy herbatki rozpuszczalne.

Psychiatra

Psychiatra

W gabinecie staram się działać kompleksowo, oferując naszym klientom i pacjentom jak najwięcej dróg do rozwiązania problemów emocjonalnych. Lekarz psychiatra to specjalista, który nie tylko prowadzi działania terapeutyczne, ale może także przepisywać środki farmakologiczne wspomagające cały proces. Na wizytę do niego udają się osoby m.in. w stanach silnego załamania nerwowego, cierpiące na choroby nerwowe czy zmagające się z problemem bezsenności.

olej mct

olej mct

W naszym sklepie znaleźć m.in. Olej MCT, czyli suplement diety, który przyspiesza metabolizm, usprawniając spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki niemu z pewnością szybciej wyrzeźbisz swoją sylwetkę. Nasze odżywki są bezpieczne dla zdrowia. Można je nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto więc skorzystać z naszej oferty!

Opaska przeciwbólowa

Opaski magnetyczne

Nie zawsze leczenie drobnych urazów wymaga konsultacji z lekarzem. W niektórych przypadkach możliwe jest niwelowanie bólu niekonwencjonalnymi, domowymi sposobami. Pomocnymi produktami, które przyniosą ulgę oraz zneutralizują nieprzyjemne dolegliwości są opaski magnetyczne. Ich stosowanie może także wspomagać przebieg specjalistycznej kuracji.

Nowości

 
 

Strony