Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Opieka medyczna

Leczenie w Centrum Medycznym

Rehabilitacja

Zapraszamy do Centrum Medycznego Karpacz na rehabilitację ruchową osób po operacjach, wypadkach, kontuzjach, urazach. Prowadzimy również rekonwalescencję pań po mastektomii. W naszym ośrodku znajdziecie Państwo fachowe doradztwo, opiekę fizjoterapeutyczną, jak również sprzęt niezbędny do ćwiczeń. Przyjmujemy również pacjentów z dofinansowaniem PFRON. Cieszymy się uznaniem wśród wielu kuracjuszy. Górskie otoczenie Karkonoszy stanowi dodatkowy atut naszego ośrodka, który jest atrakcyjnym miejscem na pobyt.

Pęsety chirurgiczne

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi wysokiej jakości narzędzia w tym pęsety chirurgiczne w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy między innymi łyżeczki zębodołowe, membrany, trzymadełka do skalpela, nici, pęsety, kleszczki hemostatyczne i inne, igłotrzymacze, karpule, nożyczki, retraktory oraz wiele innych artykułów.

Operacje dentystyczne

Chirurgia stomatologiczna

W przypadku wystąpienia sprawiających ból problemów w jamie ustnej niezbędnym jest natychmiastowe udanie się do lekarza, by rozeznać się we wszelkich niepokojących zmianach. Jedną z naszych specjalności jest chirurgia stomatologiczna. Nasz dentysta zajmuje się między innymi takimi zabiegami jak ekstrakcja. Naszą klinikę znajdziecie Państwo w Poznaniu.

Wyposarzenie gabinetów lekarskich

meble medyczne

To właśnie w medinox.pl znajdziesz różnorodne meble medyczne, które odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz niezawodnością w każdej sytuacji. Nasza oferta spełnia wszelkie normy oraz wymagania. Skorzystaj z niej zatem już dziś, aby przekonać się, że to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Aparat wyjmowany w Krakowie

Aparat ortodontyczny Kraków

Do objawów, które powinny skłonić pacjenta do wybrania się do lekarza, należą nie tylko widoczne wady zgryzu, ale też oddychanie ustami i wady wymowy. Coraz więcej osób, w celach zdrowotnych i poprawy samopoczucia, decyduje się na aparat ortodontyczny - stały lub na noc. Zajmujemy się ich profesjonalnym wyborem i zakładaniem w Krakowie. Do naszych specjalności należy aparat wyjmowany - ruchomy.

Zadbaj o swoje zęby

periodontologia Poznań

Problemy związane z przyzębiem mogą dać się mocno we znaki. Dlatego też w naszym gabinecie dentystycznym w Poznaniu świadczymy pomoc z zakresu leczenia tychże schorzeń. Periodontologia, bo tak się nazywa dział stomatologii odpowiadający za ten typ schorzeń pozwala na wdrażanie sprawdzonych technik i metod leczniczych.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Zajmujesz się domową opieką nad chorym? Zależy Ci na tym, aby zapewnić mu jak najlepsze warunki, a sobie swobodę działania? Jeżeli tak, to najlepszą opcją będzie dla Ciebie nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego. U nas zaopatrzycie się wyłącznie w sprawdzone, niezawodne rozwiązania, które zapewniają możliwość efektywnej pracy.

Sklep z kolagenem

Naturalny kolagen

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży liofilizowanej żywności. Proces suszenia sublimacyjnego zapewnia jej wydłużenie przydatności do spożycia, zachowując ich wyjątkowy smak i łatwość przechowywania. W naszej ofercie znajdą Państwo liofilizowane owoce i warzywa, zdrowe soki i przekąski, a także naturalny kolagen.

Transport i utylizacja pozostałości medycznych

firmy odbierające odpady

Prowadzisz ośrodek leczniczy, aptekę lub zakład weterynaryjny? Firmy odbierające odpady to podmioty, które pomogą ci w prowadzeniu działalności. Takie przedsiębiorstwa jak my zajmują się odbiorem, transportem oraz utylizacją pozostałości medycznych w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo ich unieszkodliwiania.

Związek chemiczny w proszku

Benzokaina rozpuszczalność

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się również produkt, jakim jest benzokaina. Rozpuszczalność, temperatura topnienia lub wrzenia oraz inne parametry tego związku podane są w opisie. Możliwe jest wykorzystanie produktu w diecie lub w pielęgnacji - np. poprzez dodanie do kosmetyków lub maści.

Kurtka robocza

kurtki odblaskowe

Istnieje szereg zawodów podwyższonego ryzyka, w których występują niestandardowe zasady BHP. W takich branżach należy wyposażyć pracowników w bezpieczne ubrania, które zwiększą ich widoczność na drodze. Oferta naszego sklepu obejmuje m.in. kurtki odblaskowe w kolorze pomarańczowym, żółtym i czerwonym.

Swojska Piwniczka

Owoce liofilizowane

Swojska Piwniczka to m.in. wyśmienite owoce liofilizowane najwyższej jakości. Kupuj je jako dodatek do ciast i deserów. Smacznie wyglądają, są pyszne i zachowują pełnię witamin. Przed użyciem zanurz je na chwilę w wodzie, aby odzyskały jędrność. Nasze produkty nie zawierają żadnych konserwantów, ponieważ suszenie prze mrożenie jest bardzo skuteczną metodą zachowywania świeżości, znacznie lepszą od tradycyjnego rozwiązania. Zapraszamy do skorzystania z oferty na nasze produkty. Są apetyczne, odżywcze, a zarazem szybkie w przygotowaniu.

Sprzęt medyczny do wypożyczenia

Łóżka rehabilitacyjne wynajem

Potrzebujesz odpowiedniego sprzętu dla osoby o ograniczonej możliwości poruszania się? W naszym sklepie internetowym znajdziesz łóżka rehabilitacyjne, które przeznaczone są na wynajem dokonywany online. W taki sposób obniżysz sobie koszty związane z opieką nad chorą, starszą lub niepełnosprawną osobą.

Nowości

 
 

Strony