Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Opieka medyczna

Leczenie w Centrum Medycznym

Rehabilitacja

Zapraszamy do Centrum Medycznego Karpacz na rehabilitację ruchową osób po operacjach, wypadkach, kontuzjach, urazach. Prowadzimy również rekonwalescencję pań po mastektomii. W naszym ośrodku znajdziecie Państwo fachowe doradztwo, opiekę fizjoterapeutyczną, jak również sprzęt niezbędny do ćwiczeń. Przyjmujemy również pacjentów z dofinansowaniem PFRON. Cieszymy się uznaniem wśród wielu kuracjuszy. Górskie otoczenie Karkonoszy stanowi dodatkowy atut naszego ośrodka, który jest atrakcyjnym miejscem na pobyt.

Dentysta ABC-DENT oferuje

Stomatolog Poznań

Szukasz sprawdzonego stomatologa w Poznaniu? Zarejestruj się w gabinecie ABC-DENT lek. stom. Magdaleny Leszczyńskiej-Tim. Oferujemy kilkunastoletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt i indywidualne podejście do pacjenta, dzięki którym możecie Państwo liczyć na wyjątkowy komfort w trakcie trwania zabiegów.

Meble ortopedyczne i dla zakładów rehabilitacyjnych

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne

Wrocławska firma Gold-Med jest dystrybutorem nowoczesnych mebli dla oddziałów ortopedycznych oraz ośrodków rehabilitacyjnych. Ich oferta elektrycznych łóżek, jak również szafek, czy innych elementów umeblowania obiektów medycznych kierowana jest także do sklepów oraz klientów indywidualnych. Sprawdź ich cenę!

Pęsety chirurgiczne

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi wysokiej jakości narzędzia w tym pęsety chirurgiczne w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy między innymi łyżeczki zębodołowe, membrany, trzymadełka do skalpela, nici, pęsety, kleszczki hemostatyczne i inne, igłotrzymacze, karpule, nożyczki, retraktory oraz wiele innych artykułów.

Operacje dentystyczne

Chirurgia stomatologiczna

W przypadku wystąpienia sprawiających ból problemów w jamie ustnej niezbędnym jest natychmiastowe udanie się do lekarza, by rozeznać się we wszelkich niepokojących zmianach. Jedną z naszych specjalności jest chirurgia stomatologiczna. Nasz dentysta zajmuje się między innymi takimi zabiegami jak ekstrakcja. Naszą klinikę znajdziecie Państwo w Poznaniu.

Leczenie zaćmy za granicą

Operacja zacmy Czechy NFZ

Aby nie dopuścić do całkowitej utraty wzroku, warto rozważyć różne możliwości leczenia chorych oczu. Jedną z możliwości jest operacja zaćmy w Czechach na NFZ. Aby ułatwić naszym klientom cały proces, w ramach naszej działalności finansujemy zabieg za granicą, a następnie we własnym zakresie ubiegamy się o zwrot kosztów od państwa.

Specjalistyczne terapie

sklep fizjoterapeutyczny

Przedstawiamy ofertę, którą nasz sklep fizjoterapeutyczny poszerza stale od 1980 roku. W asortymencie naszej firmy znajdują się urządzenia, dzięki którym możliwa jest skuteczna terapia falami uderzeniowymi. Do Państwa dyspozycji oddajemy również inne sprzęty do fizykoterapii rehabilitacyjne oraz medyczne. Polecane są one przez najlepszych specjalistów i producentów!

Pomoc w zwalczaniu bólu kręgosłupa

Fizjoterapeuta Mielec

Każda osoba, której ból kręgosłupa utrudnia codzienne funkcjonowanie, może zgłosić się do naszego gabinetu w Mielcu. Fizjoterapeuta pomoże w zdiagnozowaniu i odpowiednim leczeniu zwyrodnienia. Jego wsparcie będzie także pomocne dla osób, które wracają do sprawności po wypadkach, urazach i zabiegach operacyjnych.

Badania kierowców w Pracowni SENS w Kaliszu

Psycholog transportu

Ukończenie podyplomowych studiów w 2015 roku, pozwoliło Paulinie Skalskiej-Królak otworzyć własny gabinet badań kierowców w Pracowni SENS w Kaliszu. Jako psycholog transportu przeprowadza psychotesty oraz diagnostykę umiejętności na specjalnym sprzęcie - wirometrze, stereometrze, aparacie Piórkowskiego itd.

Nowości

 
 

Strony