Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Opieka medyczna

Leczenie w Centrum Medycznym

Rehabilitacja

Zapraszamy do Centrum Medycznego Karpacz na rehabilitację ruchową osób po operacjach, wypadkach, kontuzjach, urazach. Prowadzimy również rekonwalescencję pań po mastektomii. W naszym ośrodku znajdziecie Państwo fachowe doradztwo, opiekę fizjoterapeutyczną, jak również sprzęt niezbędny do ćwiczeń. Przyjmujemy również pacjentów z dofinansowaniem PFRON. Cieszymy się uznaniem wśród wielu kuracjuszy. Górskie otoczenie Karkonoszy stanowi dodatkowy atut naszego ośrodka, który jest atrakcyjnym miejscem na pobyt.

Dentysta ABC-DENT oferuje

Stomatolog Poznań

Szukasz sprawdzonego stomatologa w Poznaniu? Zarejestruj się w gabinecie ABC-DENT lek. stom. Magdaleny Leszczyńskiej-Tim. Oferujemy kilkunastoletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt i indywidualne podejście do pacjenta, dzięki którym możecie Państwo liczyć na wyjątkowy komfort w trakcie trwania zabiegów.

Meble ortopedyczne i dla zakładów rehabilitacyjnych

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne

Wrocławska firma Gold-Med jest dystrybutorem nowoczesnych mebli dla oddziałów ortopedycznych oraz ośrodków rehabilitacyjnych. Ich oferta elektrycznych łóżek, jak również szafek, czy innych elementów umeblowania obiektów medycznych kierowana jest także do sklepów oraz klientów indywidualnych. Sprawdź ich cenę!

Pęsety chirurgiczne

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi wysokiej jakości narzędzia w tym pęsety chirurgiczne w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy między innymi łyżeczki zębodołowe, membrany, trzymadełka do skalpela, nici, pęsety, kleszczki hemostatyczne i inne, igłotrzymacze, karpule, nożyczki, retraktory oraz wiele innych artykułów.

Peeling kawitacyjny

Liposukcja Wrocław

Jednym z zabiegów dotyczących twarzy, który nie wiąże się z wysokimi kosztami, a jest skuteczny stanowi peeling kawitacyjny. W firmie Dentalest z Wrocławia mogą Państwo poddać się temu profesjonalnie przeprowadzonemu zabiegowi, który oczyszcza i regeneruje skórę za pomocą ultradźwięków. Serdecznie zapraszamy!

Time4diet - dieta z dowozem w Warszawie

Dieta z dostawą

Interesuje Cię dieta z dostawą? Tak! Teraz nawet będąc na diecie możesz zamówić swój posiłek wprost do swojego biura bądź domu. Jesteśmy w stanie przystosować się nawet do bardzo rygorystycznych wytycznych i przygotować doskonały, przepyszny posiłek. Doświadczenie i zaplecze, jakim dysponują nasi kucharze wykorzystywane są w pełni.

Sanvimed - operacje stawów i więzadeł

Endoproteza biodra

Jest to jeden z największych, a zarazem najważniejszych stawów w ciele człowieka. Odpowiada przede wszystkim za przenoszenie ciężaru ciała z tułowia na dolne kończyny, dzięki czemu możemy chodzić, biegać czy skakać. W przypadku jego poważnego uszkodzenia lub stanu chorobowego, można poddać się zabiegowi operacyjnemu, w trakcie którego zostanie zastąpi go endoproteza biodra. Szpital Zaborze Sp. z o. o. to prywatna placówka, w której po odpowiednim rozpoznaniu Państwa problemów przez ortopedę, możecie się umówić na tego typu zabieg.

Operacje dentystyczne

Chirurgia stomatologiczna

W przypadku wystąpienia sprawiających ból problemów w jamie ustnej niezbędnym jest natychmiastowe udanie się do lekarza, by rozeznać się we wszelkich niepokojących zmianach. Jedną z naszych specjalności jest chirurgia stomatologiczna. Nasz dentysta zajmuje się między innymi takimi zabiegami jak ekstrakcja. Naszą klinikę znajdziecie Państwo w Poznaniu.

Leczenie zaćmy za granicą

Operacja zacmy Czechy NFZ

Aby nie dopuścić do całkowitej utraty wzroku, warto rozważyć różne możliwości leczenia chorych oczu. Jedną z możliwości jest operacja zaćmy w Czechach na NFZ. Aby ułatwić naszym klientom cały proces, w ramach naszej działalności finansujemy zabieg za granicą, a następnie we własnym zakresie ubiegamy się o zwrot kosztów od państwa.

Prowadzenie ciąży i nie tylko

Ginekologia Łódź

Strona internetowa gabinetu lekarskiego zlokalizowanego w Łodzi, którego specjalizacją jest ginekologia oraz dermatologia. Lekarze udzielają wizyt domowych, a także zajmują się prowadzeniem ciąży, doborem antykoncepcji i zapewniają opiekę okołooperacyjną oraz nad kobietami w okresie okołomenopauzalnym.

Nowości

 
 

Strony