Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Prawo, planowanie przestrzenne

Kancelaria prawna z Gdyni

Prawnik Gdynia

Aleksandra Lisiecka - prawnik zajmujący się świadczeniem usług w zakresie prawa i administracji w Gdyni. W Kancelarii LL znajdziesz profesjonalną pomoc prawną dla firm, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Wyspecjalizowany zespół prawników z woj. pomorskiego zapewnia obsługę procesów windykacyjnych, dochodzenie należności oraz wsparcie i ochronę prawną. Przygotowujemy również wszelkiego rodzaju dokumenty, takie jak wnioski, zażalenia, projekty umów, podania czy też apelacje - kontakt poniżej.

Kancelaria prawna Wolff & Sieniawski

Windykacja Kraków

Nasz radca prawny to pomoc dla klientów indywidualnych oraz dla różnego typu przedsiębiorstwo, zarówno tych mniejszych, jak i dużych korporacji. Znajdziecie u nas Państwa wsparcie w procesach windykacyjnych, pozwalających na odzyskiwanie pieniędzy ze strony nieterminowych płatników. Przygotowane przez nas zostaną polubowne wezwania do zapłaty, tworzone zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Nasz adwokat działa w kancelarii w Krakowie również w obszarach regulowanych przez kodeks cywilny czy karny.

Skuteczna windykacja w Szczecinie

Windykacja Szczecin

Częstym problemem, z którym boryka się wiele osób, jest skuteczna windykacja. Szczecin to miasto, w którym swoją praktykę zawodową wykonuje adwokat Anna Kseń. To osoba, która zajmuje się sprawami dotyczącymi prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, a także windykacją należności. Więcej informacji na stronie www.

biuro notarialne

Usługi notarialne Wrocław

W listę naszych obowiązków wpisane są między innymi: sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, tworzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów oraz poświadczeń. Usługi notarialne, świadczone w naszej kancelarii we Wrocławiu, są zgodne ze ściśle ustalonymi wytycznymi litery prawa. Wszystkie czynności których dokonujemy mają na celu zabezpieczenie interesów naszych Klientów i zapobieżenie sporom sądowym. W biurze Małgorzaty Muszyńskiej we Wrocławiu istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji odnośnie wszelkich czynności.

Komornik na Dolnym Śląsku

licytacje komornicze Wrocław

Kancelaria działa przy sądzie rejonowym w dzielnicy Krzyki. Na stronie internetowej kancelarii zawarto przeprowadzane aktualnie licytacje komornicze na terenie Wrocławia. Można tam również znaleźć objaśnienia na temat tej procedury - m.in. jakie wymogi trzeba spełnić, aby wziąć w niej udział, oraz jak wygląda jej przebieg.

Radca prawny Warszawa

Radca prawny Warszawa

Szukasz kancelarii prawnej najlepiej z Warszawy? W naszej kancelarii prawnej pracuje nie jeden radca prawny. Warszawa to miasto gdzie kancelarii prawnych znajdziesz wiele, ale należy pamiętać, że tylko część z nich oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi dla swoich klientów. Stawiasz na kompetencje i doświadczenie? Zapraszamy!

Nowości

 
 

Strony