Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Prawo, planowanie przestrzenne

Porada od adwokata

Adwokat rozwody Warszawa

Adwokat Mariusz Bartosiak to adwokat prowadzący własną kancelarię. Zajmujemy się m.in. rozprawami o rozwód w Warszawie. Reprezentuje swoich klientów na różnych etapach postępowania. Przygotowuje niezbędne dokumenty dla sądów, udziela poradnictwa. Rozpad małżeństwa zawsze jest trudnym przeżyciem nie tylko dla małżonków, ale również dla ich małoletnich dzieci. Zawsze warto osiągnąć kompromis, który pozwoli oszczędzić im przykrych emocji. Szybki wyrok zapada na procesach bez orzekania o winie. Ty decydujesz.

Tępimy i chronimy

Dezynsekcja Poznań

Przejmujemy od zleceniodawców przykre czynności związane z dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją na terenie Poznania. Naszą specjalnością jest skuteczne odpluskwianie. Ponadto sprzedajemy różnego rodzaju produkty jak środki na mole, tunelowe karmniki dla myszy i szczurów, lampy owadobójcze i inne. Wykonujemy zlecenia w sposób profesjonalny, gwarantujemy widoczne efekty. Nie tylko pozbywamy się szkodników, ale też minimalizujemy możliwość ich powrotu. Czas realizacji wysyłki produktu zależny od dostępności.

Kancelaria prawna z Gdyni

Prawnik Gdynia

Aleksandra Lisiecka - prawnik zajmujący się świadczeniem usług w zakresie prawa i administracji w Gdyni. W Kancelarii LL znajdziesz profesjonalną pomoc prawną dla firm, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Wyspecjalizowany zespół prawników z woj. pomorskiego zapewnia obsługę procesów windykacyjnych, dochodzenie należności oraz wsparcie i ochronę prawną. Przygotowujemy również wszelkiego rodzaju dokumenty, takie jak wnioski, zażalenia, projekty umów, podania czy też apelacje - kontakt poniżej.

Kancelaria adwokacka

Adwokat Kraków

Potrzebny jest Państwu adwokat z Krakowa? Zapraszamy do naszej kancelarii, gdzie świadczone są usługi dla klientów indywidualnych, jak również dla podmiotów gospodarczych, działających w różnych branżach. Przygotowane przez nas zostaną dla Państwa odpowiednie akta i dokumenty, w tym wnioski sądowe, pisma procesowe potrzebne podczas prowadzonych spraw. Będziemy Państwa również w ich trakcie reprezentowali. Występujemy w imieniu naszych Klientów na przykład podczas spraw rozwodowych czy występowania o podział majątku.

Nowości

 
 

Strony