Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Spędzanie wolnego czasu

DELUXE EVENT - śnieżne safari w Laponii czy rajd po Pustyni Judzkiej?

Wyjazdy integracyjne dla firm

Naszym celem jest obudzenie pełnego potencjału Twoich pracowników podczas różnego rodzaju imprez incentive, pikników firmowych oraz innych wydarzeń dla personelu. Deluxe Event organizuje wyjazdy integracyjne dla firm za granicę, które nie tylko będą formą nagrody za wytężoną pracę, ale przede wszystkim pozwolą pokazać wszystkie umiejętności kadry. Nasza oferta jest bardzo szeroka i w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań pracodawcy. Poznaj wszystkie kierunki wypraw na naszej stronie internetowej.

Miejsce do wypoczynku

Konferencje Łódź

Jak osiągnąć szczęście w codziennym życiu wiedzą nieliczny, a my jako jedni z nich, pragniemy dzielić się z państwem tą wiedzą, oferując najwspanialszy wypoczynek i szereg przyjemności podczas urlopu czy ferii. Centrum Sportowo - Rekreacyjne ZBYSZKO to miejsce oddalone od zgiełku cywilizacji, w którym noclegi są komfortowe, obsługa profesjonalna i gdzie czas zawsze płynie wolniej. Prezentujemy rozbudowaną ofertę, dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających gości - u nas znajdziesz swój raj na ziemi.

Zabawki dmuchane

Dmuchańce wynajem

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo doskonałe sposoby na zapewnienie rozrywki najmłodszym, które dostępne są zarówno na sprzedaż, jak i pod wynajem. Proponujemy wysokiej jakości skakańce, baseny z piłeczkami czy też dmuchańce, które inspirowane są różnymi koncepcjami - światem piratów, tropikalną wyspą itd. Dzięki ich największym bezpieczeństwie, a także wyjątkowej jakości sprawiają, że każdy maluch może szaleń do woli i spożytkować w ten sposób swoją energię.Organizujemy również imprezy i atrakcje w Warszawie i okolicach. Zapewniamy również wiele innych doskonałych rozwiązań.

Nowości

 
 

Strony