Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Sport, fitness, kulturystyka

Serwis dla miłośników jednośladów

Serwis rowerowy Kraków

Sprawność techniczna to podstawa - zarówno dla pojazdów napędzanych mechanicznie, jak również jednośladów - uzależnionych od siły i dynamiki ludzkich mięśni. Przed każdym sezonem należy sprawdzić, czy wszystkie moduły zostały odpowiednio nasmarowane, czy powietrza w kołach jest wystarczająco oraz czy nie trzeba dokonać drobnych napraw. Nasz serwis rowerowy w Krakowie pozwoli Państwu skorzystać z pomocy ekspertów, którzy zadbają o doskonały stan techniczny jednośladu. Są oni w stanie wykonać również bardziej skomplikowane naprawy.

Nauka strzelania od podstaw

Szkolenia strzeleckie

Możemy zaproponować Ci szkolenia strzeleckie, podczas których zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. W trakcie zajęć nauczysz się prawidłowej obsługi sprzętu, dowiesz się też jak prawidłowo celować. W trakcie spotkań zapoznajemy kursantów z zasadami bezpieczeństwa i budową broni.

Activitas

Spływy kajakowe Wda

Nasza firma od lat organizuje niezapomniane spływy kajakowe. Wda to jedna z wielu rzek, na których znajdują się trasy naszych spływów. W naszej firmie pracują najlepsi organizatorzy, którzy zawsze dostosowują ofertę do indywidualnych preferencji każdego klienta. Serdecznie zapraszamy na jeden z naszych spływów!

Nowości

 
 

Strony