Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Sport, fitness, kulturystyka

Osprzęt dla wojska i policji

Sprzęt wojskowy

Dostępny w naszym asortymencie osprzęt dla wojska i policji odznacza się najwyższą jakością i niezawodnością w każdej sytuacji. Nasze militaria są praktyczne w zastosowaniu i dlatego właśnie cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!

Serwis dla miłośników jednośladów

Serwis rowerowy Kraków

Sprawność techniczna to podstawa - zarówno dla pojazdów napędzanych mechanicznie, jak również jednośladów - uzależnionych od siły i dynamiki ludzkich mięśni. Przed każdym sezonem należy sprawdzić, czy wszystkie moduły zostały odpowiednio nasmarowane, czy powietrza w kołach jest wystarczająco oraz czy nie trzeba dokonać drobnych napraw. Nasz serwis rowerowy w Krakowie pozwoli Państwu skorzystać z pomocy ekspertów, którzy zadbają o doskonały stan techniczny jednośladu. Są oni w stanie wykonać również bardziej skomplikowane naprawy.

Perfekt Jump - trampolina do fitnessu

Trampolina do fitnessu

Jesteśmy doświadczoną firmą, która wierzy w urozmaicanie ćwiczeń, w celu uzyskania jak najatrakcyjniejszej sylwetki. W asortymencie Perfekt Jump znajduje się specjalna trampolina do fitnessu, która nie tylko jest wyjątkowo stabilna, dzięki przyssawkowym podnóżkom, ale i jest łatwa w montażu, zarówno w warunkach domowych, jak i w siłowni.

Nowości

 
 

Strony