Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Sport, fitness, kulturystyka

Serwis dla miłośników jednośladów

Serwis rowerowy Kraków

Sprawność techniczna to podstawa - zarówno dla pojazdów napędzanych mechanicznie, jak również jednośladów - uzależnionych od siły i dynamiki ludzkich mięśni. Przed każdym sezonem należy sprawdzić, czy wszystkie moduły zostały odpowiednio nasmarowane, czy powietrza w kołach jest wystarczająco oraz czy nie trzeba dokonać drobnych napraw. Nasz serwis rowerowy w Krakowie pozwoli Państwu skorzystać z pomocy ekspertów, którzy zadbają o doskonały stan techniczny jednośladu. Są oni w stanie wykonać również bardziej skomplikowane naprawy.

Jednoślady górskie

Sklep rowerowy Wrocław

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką przygotował dla Was nasz profesjonalny sklep rowerowy. Wrocław stanowi siedzibę naszej firmy. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają Wam na właściwe zadbanie o Wasze zdrowie i kondycję. Znajdziecie u nas rozmaite akcesoria sportowe, takie jak jednoślady górskie.

Pilates przez ekran w domowym zaciszu

Zajęcia pilates online

Zajmujemy się prowadzeniem zajęć, mających na celu poprawę sprawności fizycznej naszych klientów. Specjalizujemy się w treningu pilates, który rozwija nie tylko ciało, ale też utrzymuje w harmonii umysł. Wzmacnia mięśnie, a także zmniejsza dyskomfort spowodowany dolegliwościami bólowymi oraz kształtuje prawidłową postawę ciała.

Nowości

 
 

Strony