Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Życie rodzinne, edukacja

Mukaki

Biurka dla dzieci

Proponujemy modne i praktyczne meble do Państwa domu. Oferujemy biurka dla dzieci, dzięki którym najmłodsi mieszkańcy będą mogli komfortowo bawić się i uczyć. Ważne jest dobranie odpowiedniej wysokości, aby uniknąć problemów z kręgosłupem i wad postawy. Posiadamy modele przeznaczone do umieszczenia na nich komputera, jak i egzemplarze bez takiej funkcji.

Gadżety porodowe, akcesoria dla młodych mam

Akcesoria ciążowe

Nasza oferta przygotowana została z myślą o najwyższym komforcie przyszłych mam oraz ich doskonałym samopoczuciu. Posiadamy akcesoria ciążowe takie jak wkładki laktacyjne czy podkłady poporodowe. Oferujemy także liczne artykuły ekologiczne dla młodych mam oraz maluszków. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Prywatne przedszkole Trójmiasto

Przedszkole Trójmiasto

Jeśli poszukujecie Państwo najlepszego miejsca w Trójmieście dla swojego dziecka, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą. Prywatne przedszkole Mondo Montessori w Gdyni proponuje zdrowe jedzenie, ciekawy program i szereg atrakcyjnych zajęć dla maluchów w różnych grupach wiekowych. Korzystamy z nowoczesnych metod wychowawczych i pedagogicznych.

Auta na akumulatory

Samochodzik na akumulator

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne zabawki dla dzieci. Posiadamy nowoczesne pojazdy elektryczne sterowane pilotem, np. samochodzik na akumulator. Kupując nasze pojazdy otrzymujesz licencję - możesz więc mieć pewność, że są to produkty najwyższej jakości. Auta posiadają lakierowaną karoserię oraz skórzane siedzenia.

Liceum z akredytatacją Uniwerystetu Cambridge

Liceum Ogólnokształcące Sokrates

Liceum Ogólnokształcące SOKRATES to doskonałe rozwiązanie dla uczniów, którzy poprzez naukę w liceum pragną otworzyć sobie drzwi do kariery. Od teraz jest to możliwe także w Bydgoszczy. LO Sokrates oferuje swoim uczniom wiele – nie tylko w aspekcie tradycyjnej nauki według programu dostosowanego do egzaminów maturalnych, ale także pąd kątem indywidualnego rozwoju.

Pomysł na prezent dla brzdąca

Zabawkowe samochody

Malec w twojej rodzinie będzie świętował urodziny? A może zbliża się gwiazdka i czas upominków od Świętego Mikołaja? Szeroka gama zabawek dla dzieci w każdym wieku czeka na Państwa w sklepie internetowym Zabawy Raj. Wybieraj lalki, zabawkowe samochody, jeździki, mini kuchnie i warsztaty, klocki, puzzle, gry planszowe, pluszaki i inne.

Sklep z produktami dla dzieci

artykuły dla niemowląt

Asortyment prezentowany w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty dla dzieci. Polecamy artykuły dla niemowląt do pielęgnacji, karmienia oraz zabawy. W sprzedaży dostępne są również tekstylia idealne do pokoju malucha, wykonane z najwyższej jakości materiałów, w pięknych kolorach oraz wielu wzorach.

Nowości

 
 

Strony