Wiadomości ze świata

O wszystkim i o niczym

Spis - Życie rodzinne, edukacja

Sprzedaż ciuszków i akcesoriów dla maluszków

wyprawka dla niemowlaka

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju ciuszków oraz akcesoriów dla maluszków, którzy pojawiają się na świecie niemalże każdego dnia. Wyprawka dla niemowlaka powinna zatem być przygotowywana z odpowiednim wyprzedzeniem. Powinny znaleźć się w niej pieluszki, rożki, otulacze, śpioszki czy ręczniki. Sprawdź naszą ofertę i znajdź produkty dla swojego dziecka.

Odzież dziewczęca

Ubranka dla dziewczynki

Już od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem jakościowej odzieży dla dzieci. Oferujemy między innymi ubranka dla dziewczynki. Propozycja naszej firmy to bezrękawnik flauszowy, bawełniana bluzka, a także body z długim rękawem. Ponadto prezentujemy półśpiochy bawełniane oraz spódniczki, które są dostępne w wielu kolorach.

Mukaki

Biurka dla dzieci

Proponujemy modne i praktyczne meble do Państwa domu. Oferujemy biurka dla dzieci, dzięki którym najmłodsi mieszkańcy będą mogli komfortowo bawić się i uczyć. Ważne jest dobranie odpowiedniej wysokości, aby uniknąć problemów z kręgosłupem i wad postawy. Posiadamy modele przeznaczone do umieszczenia na nich komputera, jak i egzemplarze bez takiej funkcji.

Gadżety porodowe, akcesoria dla młodych mam

Akcesoria ciążowe

Nasza oferta przygotowana została z myślą o najwyższym komforcie przyszłych mam oraz ich doskonałym samopoczuciu. Posiadamy akcesoria ciążowe takie jak wkładki laktacyjne czy podkłady poporodowe. Oferujemy także liczne artykuły ekologiczne dla młodych mam oraz maluszków. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

Jaka miseczka dla dziecka?

Silikonowa miseczka dla niemowlaka

Wspieramy prawidłowy rozwój oraz zdrowie naszych najmłodszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę bezpiecznych naczyń. Silikonowa miseczka dla niemowlaka jest w pełni dostosowana do kształtu małych rączek. Powstała z bezpiecznych materiałów. Dostępna jest w szerokiej palecie uroczych barw.

Prywatne przedszkole Trójmiasto

Przedszkole Trójmiasto

Jeśli poszukujecie Państwo najlepszego miejsca w Trójmieście dla swojego dziecka, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą. Prywatne przedszkole Mondo Montessori w Gdyni proponuje zdrowe jedzenie, ciekawy program i szereg atrakcyjnych zajęć dla maluchów w różnych grupach wiekowych. Korzystamy z nowoczesnych metod wychowawczych i pedagogicznych.

Nowości

 
 

Strony